Przejdź do treści

Ogłoszenia duszpasterskie  23.06.2024 r.   XII Niedziela Zwykła

  •  

  1. Jutro uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msze św. o 630 i o 700.
  2. We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. A przed Mszą św. wspólny różaniec.
  3. W piątek przed Mszą św. wieczorną Koronka do Bożego Miłosierdzia, a po Mszy św. udamy się w procesji na cmentarz z modlitwą za naszych bliskich zmarłych. Z wiarą włączmy się w  to nabożeństwo. Bardzo proszę o uporządkowanie grobów. Kartki z nazwiskami zmarłych, można składać w zakrystii. Będą czytane w czasie modlitwy.
  4. W sobotę 29 czerwca – Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msza Święta o godz. 700, modlimy się za papieża.. Składka w tym dniu przeznaczona jest do dyspozycji Ojca Świętego. Odpust parafialny w Mszance, suma o godz. 1130 Ks. Proboszcz z Parafianami serdecznie zaprasza.
  5. W niedzielę zakończenie nabożeństw czerwcowych, o 1030.
  6. Dziękuję Rodzinom, które wczoraj sprzątały kościół.
  7. Bóg zapłać za pracę i ofiarę na utrzymanie kościoła.. Proszę następne 10 rodzin w kolejności sąsiedzkiej o przygotowanie kościoła na przyszłą niedzielę.
  8. Bóg zapłać 4 rodzinom za indywidualne ofiary na renowację ołtarza św. Józefa, oraz wszystkim darczyńcom anonimowym i wszystkim wyrażającym troskę o parafię przez modlitwę, pracę i ofiary materialne. W imieniu całej parafii: serdeczne Bóg zapłać!

       Szczęść Boże na nadchodzący czas!