Przejdź do treści

Ogłoszenia duszpasterskie  16.06.2024 r.   XI Niedziela Zwykła

  •  

  1. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy Diecezjalne Święto Rodziny. Uroczystości diecezjalne przy ołtarzu papieskim w Starym Sączu.
  2. Uczcijmy Najświętsze Serce Pana Jezusa uczestnicząc we Mszach św. i nabożeństwach czerwcowych w ciągu tygodnia.
  3. We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z modlitwą za rodziny do św. Józefa z okazji 19 dnia miesiąca.    Po Mszy św. spotkanie chłopców którzy chcą zostać ministrantami.
  4. Msza Święta na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego odbędzie się w piątek o godz. 900. Po wieczornej Mszy św. Spotkanie Kręgu Biblijnego. Zapraszam każdego.
  5. W sobotę o godz.1000  spotkanie DSM.
  6. Bóg zapłać rodzinom, które wczoraj sprzątały kościół.  Bóg zapłać za pracę i ofiarę na utrzymanie kościoła parafialnego. Proszę następne 10 Rodzin w kolejności sąsiedzkiej o przygotowanie kościoła na przyszłą niedzielę. Serdeczne podziękowanie dwom parafianom  za wykoszenie trawy wokół  kościoła. Bóg zapłać.
  7. W piątek za dwa tygodnie 28 czerwca po Mszy św. o 1700 będzie procesja na cmentarz z modlitwą za naszych bliskich zmarłych. Bardzo proszę o uporządkowanie grobów, a także pozostałej części cmentarza.
  8. Do nabycia dwumiesięcznik Trwajcie w miłości
  9.  Na piątkowym spotkaniu Rada Parafialna jednogłośnie wnioskowała o podjęcie prac związanych z odnowieniem ołtarza głównego w naszym kościele. Prace obejmują profesjonalne odnowienie, zgodnie ze sztuką, pozłocenie, posrebrzenie nastawy ołtarzowej oraz odnowienie dwóch obrazów i krzyża.  Z góry składam Bóg zapłać wszystkim za dar serca. Bóg zapłać za  ofiary, złożone dziś przeznaczone na remont ołtarza. A także złożone wczoraj na czuwaniu. Bóg zapłać również za indywidualne ofiary.

Szczęść Boże!