Przejdź do treści

Ogłoszenia 14.04.2024 r.

 •  

3 Niedziela Wielkanocna

 1. Przeżywamy Trzecią Niedzielę Wielkanocną.
 2.  Msze Święte w ciągu tygodnia w poniedziałek, wtorek, czwartek i sobotę o godz. 700, a we środę i piątek o godz. 1700.
 3. We środę o godz. 1620 wspólny różaniec, a następnie Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 4.  W piątek o godz. 1640 Koronka do Miłosierdzia Bożego, a następnie Msza św. i nowenna do św. Józefa z racji 19 dnia miesiąca Zapraszam do wspólnej modlitwy.
 5. W sobotę, o godz.10 spotkanie DSM. Z racji 3 soboty miesiąca o godz.18 rozpocznie się adoracja wynagradzająca za grzechy szczególnie raniące Boskie Serce Jezusa i wołające o pomstę do nieba. Zakończenie adoracji Mszą św. o godz. 2000.
 6. Przyszłą niedziela to 3 niedziela miesiąca, przypada składka inwestycyjna. Czeka nas jeszcze wiele prac, wiec z góry Bóg zapłać za hojność.  Jest to też Niedziela Dobrego Pasterza, chciejmy więcej modlić się za i o kapłanów.
 7. Bóg zapłać za ofiary dziś złożone na prace remontowe w parafii. Bóg zapłać również za ofiary indywidualne 2 rodzinom
 8. Serdeczne podziękowanie chcę wyrazić wszystkim parafianom, którzy w poniedziałek tak pięknie odpowiedzieli na niespodziewaną prośbę o przygotowanie kościoła do malowania. Nie wymieniam nikogo, ale Panu Bogu dziękuję za każdą i każdego z Was. Również za tę wielką pracę w piątek, kiedy wiele tych samych osób, ale i jeszcze innych niemało pracowało przez kilka godzin i dzięki temu tak sprawnie zostało wszystko uporządkowane po malowaniu i przeniesione do kościoła.
 9. Ekipa malująca pracowała sprawnie, abyśmy mieli kościół jak najszybciej. Bóg zapłać wszystkim, którzy ofiarami składanymi przy różnych okazjach przyczynili się do tego co już zrobione i dają odwagę, by planować kolejne, konieczne prace.
 10. Bóg zapłać Rodzinom, które sprzątały kościół.  Bóg zapłać za pracę i ofiarę na utrzymanie świątyni. Proszę następne 10 Rodzin w kolejności sąsiedzkiej o przygotowanie kościoła na przyszłą niedzielę.
 11. W przyszły poniedziałek (22  kwietnia) w Zagórzanach o godzinie 1530 będzie bierzmowanie młodzieży również z naszej parafii.  Kandydatów do bierzmowania zapraszam na spotkania we środę, piątek i sobotę, na godz. 1700. Świadków i rodziny młodzieży przystępującej do bierzmowania zachęcam do spowiedzi i przeżycia tego wielkiego wydarzenia z wiarą i pobożnie.

Św. Józefie módl się za nami!