Przejdź do treści

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 •  

10.03.2024 r.  IV Niedziela Wielkiego Postu – LAETARE

 1. Przeżywamy czwartą niedzielę Wielkiego Postu. Po Mszy św. rozpoczynamy Nowennę przed Uroczystością św. Józefa.
 2. Msze Święte w poniedziałek i wtorek – o godz. 700
 3. We środę rozpoczynamy Misje Parafialne. Módlmy się o światło Ducha Świętego i łaski potrzebne dla ks. Kaznodziei i  dla nas wszystkich. Program jest następujący:

W dniu Odpustu  Msza św. rano o godz. 700, a Suma Odpustowa o godz. 1700. Niech nie zabraknie nikogo z nas.

 • Bóg zapłać wszystkim, którzy swoimi ofiarami wspierają parafię . Bóg zapłać  2 rodzinom za indywidualne ofiary na potrzeby parafii..
 • Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie i ubezpieczenie złożone w tym tygodniu.
 • Bóg zapłać Rodzinom, które sprzątały kościół.Bóg zapłać za pracę i ofiarę na utrzymanie naszego kościoła. Proszę następne 10 Rodzin w kolejności sąsiedzkiej o przygotowanie kościoła na przyszłą niedzielę.
 • W piątek składka na koszty związane z Misjami świętymi. Za tydzień w niedzielę składka gospodarcza. Przy tej okazji chcę podziękować za wielką hojność sporej części parafian i nie tylko parafian. Bóg zapłać.
 • Jest nowy numer Promyczka Dobra (dzieci szkolne) i Małego Promyczka Dobra .
 •  W sobotę o godz. 9.00 spotkanie DSM
 • Pan Sołtys wsi Bystra informuje, że I rata podatku gruntowego i opłaty za gospodarowanie odpadami będą przyjmowane w Biurze Sołtysa (Klub Seniora) w Domu Ludowym: 14 i 15  marca (tj czwartek, piątek)w godz. od 800 do 1300. Należy zabrać nakazy płatnicze i zawiadomienie o wysokości opłat za odpady.
 • Powiatowa Komenda Policji wraz ze Strażą Pożarną i Nadleśnictwem przypominają i zwracają się z apelem o nie wypalenia traw i innych pozostałości roślinnych. Przypomina się, że wypalanie traw nie tylko jest niebezpieczne dla ludzi, niszczy florę i faunę, to również zagrożone jest wysokimi karami. Apeluje się także o bezwzględne przestrzeganie przepisów p – poż. i zachowanie szczególnej ostrożności podczas przebywania na terenach leśnych.

SZCZĘŚĆ BOŻE!