Przejdź do treści

Ogłoszenia duszpasterskie 03.03.2024 r. 

 •  

III Niedziela Wielkiego Postu

 1. Msze Święte w poniedziałek, wtorek czwartek i sobotę – o godz. 700,
 2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 3. W piątek Droga Krzyżowa o 1630 oraz o 1900, następnie Msza Święta. Zachęcamy wszystkich do uczestnictwa we Mszy św. i do wspólnej modlitwy w intencji Pań z okazji Dnia Kobiet.
 4. W sobotę o 1000 zbiórka DSM.
 5. W przyszłą niedzielę rozpoczęcie nowenny do św. Józefa przed Odpustem Parafialnym. Rano zmiana Tajemnic Różańcowych. Gorzkie Żale o godz. 1030,potem Msza Święta.
 6. Bóg zapłać Rodzinom, które złożyły ofiary na ogrzewanie i ubezpieczenie.
 7. Bóg zapłać za ofiary na Misje w I piątek. A także za wszystkie ofiary na różne konieczne prace w parafii.
 8. Dziękuję Rodzinom, które sprzątały kościół. Bóg zapłać za pracę i ofiarę na utrzymanie kościoła. Proszę następne 10 rodzin w kolejności sąsiedzkiej o przygotowanie kościoła na przyszłą niedzielę.
 9.  Parafialne Misje święte rozpoczynamy w przyszłą środę tj. 13 marca.
 10. Pragnę wyrazić gratulacje dwom lektorom z naszej Parafii: Karolowi Olechowi i Michałowi Totosiowi, oraz ich rodzinom. Michał i Karol ukończyli z powodzeniem kurs przygotowawczy i jesienią tego roku będą przez ks. Biskupa mianowani ceremoniarzami, by jeszcze lepiej pełnić posługę liturgiczną w naszej parafii.
 11. W tym tygodniu panie z Parafialnego zespołu Caritas pragną odwiedzić naszych kochanych seniorow i chorych, z życzeniami świątecznymi. Rodziny i osoby opiekujące się prosimy o umożliwienie tych odwiedzin i uprzedzenie o nich chorych.