Przejdź do treści

Ogłoszenia duszpasterskie 18.02.2024 r. 

 •  

I Niedziela Wielkiego Postu

 1. Przeżywamy dziś I niedzielę Wielkiego Postu. Gorzkie żale o 1030. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie. Bóg zapłać.
 2. Msze Święte w poniedziałek, wtorek, czwartek i sobotę – o godz. 700.
 3. W poniedziałek z racji 19 dnia miesiąca po Mszy św. nowenna do św. Józefa w int. rodzin.
 4. W środę o godz. 1620 wspólny różaniec,  a po nim jak zwykle Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 5. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 1630 oraz o godz. 1900, następnie Msza Święta. Zachęcamy do udziału.
 6. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona na remont i upiększenie kościoła. W tym dniu przeżywać będziemy też Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Zbiórka do puszek na Ogólnopolski Fundusz Misyjny Ad Gentes.  Gorzkie Żale o 1030, potem Msza Święta.
 7.  Z przyczyn niezależnych od nas nastąpiła zmiana terminu sakramentu Bierzmowania; odbędzie się ono 22 kwietnia.
 8. Bóg zapłać Rodzinom, które sprzątały kościół.Bóg zapłać za pracę i ofiarę na utrzymanie kościoła parafialnego. Proszę następne 10 Rodzin w kolejności sąsiedzkiej o przygotowanie kościoła na przyszłą niedzielę.
 9. Bóg zapłać 2 rodzinom za indywidualne ofiary na potrzeby Parafii.
 10. Bóg zapłać Rodzinom, które złożyły ofiary na ogrzewanie i ubezpieczenie kościoła.
 11. Dziękuję p. Jerzemu Grybosiowi, który pełni posługę grabarza w naszej parafii za nieodpłatnie – jako dar dla parafii –  ułożenie  kostki wokół grobów śp. Wojciecha Ryznera  i ks. Pawła Miki pierwszego proboszcza parafii Bystra. Bóg zapłać!

SZCZĘŚĆ BOŻE!