Przejdź do treści

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  •  

XXXIII Niedziela Zwykła  19.11.2023 r.

  1. Przeżywamy XXXIII Niedzielę Zwykłą. Dzisiaj obchodzimy Dzień Ubogich. Po Mszach św. Caritas Parafialna będzie rozprowadzać Chlebki Miłosierdzia, z których dochód przeznaczony jest na pomoc ubogim.
  2. Msze Święte w ciągu tygodnia poniedziałek, wtorek, czwartek piątek i sobota – o godz. 700, a we środę i piątek – wieczorem, o godz. 1700. Przed Mszami św. modlimy się za zmarłych. Wspólna modlitwa różańcowa przed Mszą św. we środy i w niedziele o 1100 oraz Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątki. Zachęcam wszystkich do włączenia się.
  3.  W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy..
  4.  Przyszła niedziela to Uroczystość Chrystusa Króla.
  5. W imieniu wspólnoty parafialnej dziękuję wspierającym naszą parafię modlitwą, ofiarą i życzliwością. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę inwestycyjną. Wdzięczność chcę wyrazić kilku osobom za pracę na rzecz parafii. Bóg zapłać Panu Łukaszowi za czuwanie od lat nad parafialną stroną internetową i facebookiem. Niech Dobry Pan Bóg wynagrodzi.
  6.  Bóg zapłać wszystkim składającym ofiarę na ubogich, poprzez nabycie „Chlebków miłosierdzia”. A także Paniom z Caritas  za pomoc w dystrybucji tych chlebków .
  7. Dziękuję Rodzinom, które wczoraj sprzątały kościół.  Bóg zapłać za pracę i ofiarę na utrzymanie świątyni. Proszę następne 10 rodzin w kolejności sąsiedzkiej o przygotowanie kościoła na następną niedzielę.
    • Szczęść Boże!