Przejdź do treści

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  •  

XXXII Niedziela Zwykła  12.11.2023 r

  1. Przeżywamy XXXII Niedzielę Zwykłą. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych. Dzisiaj obchodzimy również Dzień solidarności z Kościołem Prześladowanym. Po Mszy św. wesprzyjmy ofiarami do puszki chrześcijan na Bliskim Wschodzie: Syrii, Libanie, Iraku , w Ziemi Świętej.
  2. Msze Święte w ciągu tygodnia poniedziałek, wtorek, czwartek i sobota – 700, a we środę i piątek – wieczorem, o 1700. Przed Mszami św. modlimy się za zmarłych. Zachęcam wszystkich by przyjść 15 minut wcześniej na msze św. i włączyć się w tę modlitwę
  3.  W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Mszy  św. zbiórka aspirantów.
  4. W piątek po Mszy św. zbiórka ministrantów.
  5. W sobotę– wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny – patronki RCS czyli  serc pragnących pięknej miłości.. Z tej racji będzie możliwość oddania czci relikwiom bł. Męczennicy. Zapraszam wszystkich, nie tylko dzieci i młodzież. O godz. 1000 spotkanie DSM. A że jest to III sobota  miesiąca, dlatego – tradycyjnie -zapraszam na nabożeństwo wynagradzające. Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie od godz. 1800, o godz. 2000 Msza św.
  6. W przyszłą niedzielę przypada Światowy Dzień Ubogich. Po Mszach Świętych można będzie nabyć “Chlebki miłosierdzia”.
  7. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna. Bóg zapłać wszystkim dotychczasowym fundatorom. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim za składane dziś ofiary na tacę – przeznaczone na cele parafialne i do puszek – na wsparcie chrześcijan krwawo prześladowanych. Bóg zapłać Wam wszystkim za ofiary składane przy okazji wypominek. Dziękuję 3 Rodzinom za indywidualne ofiary na potrzeby parafii. Niech Dobry Pan Bóg wynagrodzi.
  8. Dziękuję Rodzinom, które wczoraj sprzątały kościół. Bóg zapłać za pracę i ofiarę na utrzymanie świątyni. Proszę następne 10 rodzin w kolejności sąsiedzkiej o przygotowanie kościoła na następną niedzielę.
  9. Sołtys Wsi Bystra informuje, że 13 listopada (jutro) w godz. 8:00 – 13:30 w Domu Ludowym w Biurze Sołtysa będzie można zapłacić ratę podatku gruntowego i opłatę za odpady komunalne. Uprasza się, by zabrać nakazy płatnicze oraz zawiadomienia o wysokości opłat za odpady komunalne.

SZCZĘŚĆ BOŻE!