Przejdź do treści

OGŁOSZENIA      XXV Niedziela Zwykła   24.09.2023 r.

 •  

 1. Dzisiaj obchodzimy Dzień Modlitw o Trzeźwość i wynagrodzenia Panu Bogu za nietrzeźwość i wszystkie inne grzechy popełnione z powodu nadużywania alkoholu.
 2. Msze Święte: w poniedziałek, wtorek, czwartek i sobotę -rano o godz. 700, a we środę, i piątek – o godz. 1700.
 3. We środę – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po Mszy św.zbiórka aspirantów.
 4. W piątek – święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała o godz. 1640  Koronka do Bożego Miłosierdzia. Po Mszy św. zbiórka ministrantów i lektorów.
 5. W niedzielę o godz. 1030 początek nabożeństw różańcowych. Nabożeństwa różańcowe w październiku będą w tygodniu o godz. 1700, w soboty po Mszy św. o godz. 700, a w niedziele o godz. 1030.  Serdecznie zapraszam wszystkich na nabożeństwa i zachęcam do modlitwy różańcowej w rodzinach i indywidualnie. 
 6. Bóg zapłać czterem  mężczyznom za bezinteresowną pracę dla dobra parafii.
 7. Składka dzisiejsza przeznaczona jest na cele parafialne. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom. Bóg zapłać trzem rodzinom za indywidualny dar serca. Także wszystkim darczyńcom za każdą ofiarę i zaangażowanie –  Bóg zapłać. Dziękuję Rodzinom, które wczoraj sprzątały kościół. Bóg zapłać za pracę i ofiarę na utrzymanie kościoła. Proszę następne 10 rodzin w kolejności sąsiedzkiej o przygotowanie kościoła na następną niedzielę.
 8. Pielgrzymka do Dębowca już w najbliższą sobotę. Wyjazd o godzinie 700 z parkingu pod kościołem. Powrót około 1900.
 9. Są do nabycia ostatnie egzemplarze Kalendarza Rolników na rok 2024 i Trwajcie w miłości.
 10. Ogłoszenie społeczne.  Zakład gazowniczy informuje, że w najbliższych tygodniach mieszkańców Bystrej odwiedzać będzie pracownik firmy w celu poinformowania i uzyskania zgody na planowany remont linii przesyłowej gazu. Uprasza się o przyjęcie tego pracownika. Posiada on uwierzytelnienia do wglądu. A w razie jakichkolwiek wątpliwości należy się kontaktować z Zakładem Gazowniczym lub Policją.

Niech błogosławieństwo Boga w Trójcy Świętej Jedynego będzie z Wami!