Przejdź do treści

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE   XXIV Niedziela Zwykła  

 •  

17.09.2023 r.

 1. Obchodzimy dzisiaj Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu.
 2. Msze Święte: w poniedziałek, wtorek, czwartek, i sobotę -rano o godz. 700, a we środę i piątek – wieczorem o godz.1700. Możliwość spowiedzi św. codziennie pół godziny przed Mszą Świętą.
 3. We wtorek po Mszy św Nowenna do św. Józefa z okazji 19 dnia miesiąca.
 4. We środę wspólny różaniec i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po Mszy św. zbiórka aspirantów.
 5. W piątek o 16.40 przed Mszą św. Koronka do Bożego Miłosierdzia. Po Mszy św. zapraszam wszystkich chętnych na pierwsze po wakacjach spotkanie Kręgu Biblijnego.
 6.  W sobotę o godz. 1000 spotkanie DSM.
 7. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Diecezjalny Dzień Modlitw o Trzeźwość w naszej Ojczyźnie i rodzinach.
 8. Składka dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom. Dziękuję dwom rodzinom za indywidualny dar serca. Także wszystkim darczyńcom za każdą ofiarę na tacę, te systematycznie przekazywane na konto parafii i ofiary od indywidualnych ofiarodawców składam: Bóg zapłać. Po Mszach św. zbiórka do puszek na UPJP II w Krakowie i Tarnowie.
 9. Bóg zapłać Państwu Młodym Sylwii i Markowi za piękne kwiaty zdobiące kościół. Szczęść Boże na nowej drodze życia!
 10. . Dziękuję Rodzinom, które wczoraj sprzątały kościół. Bóg zapłać za pracę i ofiarę na utrzymanie naszego kościoła. Proszę następne 10 rodzin w kolejności sąsiedzkiej o przygotowanie kościoła na następną niedzielę.
 11. Jest d nabycia Kalendarz Rolniczy na rok 2024 w cenie 29 zł. Jest też Promyczek i Mały promyczek dobra dla dzieci.
 12. Starosta Powiatu Gorlickiego, Kierownik Biura Restrukturyzacji Rolnictwa w Gorlicach, Wójt Gminy Gorlice oraz  Dyrektor Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bystrej zapraszają wszystkich na wystawę przy Zespole Szkół CKR w Bystrej. W sobotę i niedzielę. W niedzielę o godz. 1100  Msza św. na placu. Ponadto liczne występy zespołów, konkursy i inne atrakcje. Organizatorzy serdecznie wszystkich zapraszają. Wam, kochani Parafianie kładę na serce, by w czasie Mszy św. polowej zachować pobożne skupienie i powstrzymać się od zwiedzania czy innych aktywności. Dajmy dobry przykład i świadectwo o naszej wierze.

Niech Pan Bóg wszystkim błogosławi!