Przejdź do treści

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 •  

XXIII Niedziela Zwykła  10.09.2023 r.

 1. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych.
 2. Msze Święte w poniedziałek, wtorek, i sobotę rano o godz. 700, a we środę, czwartek i piątek – wieczorem o godz. 1700. Wspólny różaniec we środę o 1620 i w niedzielę o godz.1020. Wspólna Koronka w piątek o godz. 1640
 3. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Wychowania w Polsce i kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.
 4. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: we środę – kolejne Nabożeństwo Fatimskie, po Mszy św. procesja i modlitwa różańcowa We czwartek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. O godz. 1630 Droga Krzyżowa, następnie Msza Święta, , a w piątek– wspomnienie NMP Bolesnej.
 5. W piątek po Mszy św. spotkanie formacyjne aspirantów.
 6. Najbliższa sobota jest 3. sobotą w miesiącu, dlatego tradycyjnie zapraszam na nabożeństwo wynagradzające. Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie od godz. 1800, o godz. 2000 Msza św.
 7. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Po Mszach św. zbiórka do puszek na UPJP II w Krakowie i Tarnowie.
 8. Składka z przyszłej niedzieli będzie składką inwestycyjną. Dziękuję każdemu, kto modlitwą, życzliwością i materialnym darem składanym ze szczerego serca dla Pana Boga wspiera dzieło naszej Parafii. Niech Dobry Pan Bóg wynagrodzi.
 9.  Serdeczne Bóg zapłać panu Grzegorzowi Niemaszykowi za dwa dni fachowej pracy na rzecz parafii. Bóg zapłać.
 10. Dziękuję 3 rodzinom za ofiary indywidualne na potrzeby parafii. Bóg zapłać rodzinom, które wczoraj sprzątały kościół. Bóg zapłać za pracę i ofiarę ł na potrzeby parafii. Proszę następne 10 rodzin w kolejności sąsiedzkiej o przygotowanie kościoła na następną niedzielę.
 11. Ogłoszenie Sołtysa Wsi:  Dnia 11 września br. (tj. poniedziałek) w Biurze Sołtysa (Klub Seniora) w Domu Ludowym w Bystrej w godz. od 8.00 do 13.00 będzie przyjmowana III rata podatku gruntowego i opłaty za gospodarowanie odpadami. Należy zabrać za sobą nakazy płatnicze i zawiadomienia o wysokości opłat za odpady.