Przejdź do treści

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  •  

XX Niedziela Zwykła  20.08.2023 r.

  1. Msze Święte w ciągu tygodnia w poniedziałek, wtorek, czwartek i sobotę – rano o godz. 700, w środę i piątek – o godz. 1700.
  2.  Możliwość spowiedzi św. codziennie pół godz. przed Mszą św.,
  3. Kancelaria Parafialna czynna w dni powszednie (z wyjątkiem pierwszych piątków) bezpośrednio po Mszach św.
  4. We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a przed nią o 1630 wspólna modlitwa Różańcowa.
  5. W sobotę Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Na godzinę 1000  zapraszamy dziewczęta na spotkanie DSM.
  6. Dziękuję Seniorom z Klubu Senior Plus w Bystrej za wieniec dożynkowy oraz Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich w Bystrej za okazały wazon  pełen zboża, kwiatów i ziół oraz za kołacz ofiarowane w Uroczystość Wniebowzięcia Najśw. Marii Panny. Bóg zapłać Rodzinom, które wczoraj sprzątały kościół. Bóg zapłać za pracę, i ofiarę zł na utrzymanie naszej świątyni. Proszę następne 10 rodzin w kolejności sąsiedzkiej o przygotowanie kościoła na następną niedzielę. Bóg zapłać za ofiary indywidualne 3 rodzinom. Osobom które zadbały o odświeżenie wiązanek. A także panu Łukaszowi za wykoszenie trawy wokół kościoła i nad kościołem oraz  jeszcze jednemu panu za pracę i koszenie trawy.  Bóg zapłać.
  7. W przyszłą niedzielę Odpust w Woli Łużańskiej. Ks. Proboszcz serdecznie zaprasza.
  8. Szczęść Boże!