Przejdź do treści

Ogłoszenia duszpasterskie 23.07.2023 r.

  •  

XVI Niedziela Zwykła

  1. Przeżywamy XVI Niedzielę Zwykłą w ciągu roku.
  2. W związku z przypadającym we wtorek wspomnieniem św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżujących, dziś po każdej Mszy Świętej poświęcenie pojazdów mechanicznych i zbiórka do puszek na pojazdy dla misjonarzy (Miva Polska).
  3. Msze Święte w ciągu tygodnia we środę i piątek o godz. 1700, w pozostałe dni o godz. 700. We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a wcześniej o 1630 wspólny Różaniec. W piątek o godz. 1645 Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  4. W przyszłą niedzielę odpust w parafii Łużna ku czci św. Anny. Suma o godz. 1100. Ksiądz Dziekan serdecznie zaprasza.
  5. Dziękuję Rodzinom, które wczoraj sprzątały kościół. Bóg zapłać za pracę i ofiarę na utrzymanie naszej świątyni.  Proszę następne 10 Rodzin w kolejności sąsiedzkiej o przygotowanie kościoła na przyszłą niedzielę.

6. Bóg zapłać za ofiary w ramach składki gospodarczej w minioną niedzielę jak i za dzisiejsze ofiary na Seminarium Duchowne w Tarnowie, oraz za indywidualne ofiary na rzecz parafii.