Przejdź do treści

Ogłoszenia duszpasterskie 16.07.2023 r.   XV Niedziela Zwykła

  •  

  1. Przeżywamy XV Niedzielę Zwykłą w ciągu roku.
  2. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie. Z racji liturgicznego wspomnienia św. Krzysztofa – patrona kierowców również w najbliższą niedzielę, po każdej Mszy Świętej będzie poświęcenie pojazdów mechanicznych. Po każdej Mszy będzie także zbiórka do puszek na środki transportu dla misjonarzy (Miva Polska).
  3. Msze Święte we środę i piątek o godz. 1700 , a w pozostałe dni tygodnia o godz.700. We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i modlitwa do św. Józefa za rodziny (19 dzień miesiąca). W piątek o 1645 Koronka do Bożego Miłosierdzia.  Wspólny różaniec we środę o 1630 i w niedzielę o 1030. Zapraszamy.
  4. Bóg zapłać za ofiary składane dziś na tacę w ramach składki inwestycyjnej. Czterem rodzinom Bóg zapłać za ofiary indywidualne. Dziękuję Rodzinom, które wczoraj sprzątały kościół. Bóg zapłać za pracę i ofiarę na potrzeby parafii. Proszę następne 10 Rodzin w kolejności sąsiedzkiej o przygotowanie kościoła na przyszłą niedzielę. Bóg zapłać wszystkim, który modlitwą, życzliwością i zaangażowaniem okazują troskę o nasze wspólne dobro – naszą Parafię.
  5. W II niedz. sierpnia rozpocznie wspólną modlitwę druga Róża Różańcowa Rodziców za dzieci. Patronem jest św. Michał Archanioł.  Do trzeciej Róży są  już dwie osoby chętne, każdy, kto chce dołączyć do takiej róży może zgłosić się w zakrystii.  

Szczęść Boże!