Przejdź do treści

Ogłoszenia duszpasterskie 09.07.2023 r.

  •  

XIV Niedziela Zwykła

  1. Dziś po  porannej Mszy Świętej zmiana tajemnic różańcowych. Zawiązała się I Róża Rodziców modlących się za dzieci. Tak wiele potrzeba modlitwy w rodzinach… Chwała Panu Bogu za tę piękną inicjatywę, i błogosławię wszystkim, którzy włączyli się w tę różę oraz tym, którzy – jak ufam – utworzą następne.
  2. Msze Święte w ciągu tygodnia: poniedziałek, wtorek, środa i sobota- rano o godz. 700 oraz we środę, czwartek i piątek o 1700. We środę o 16.30 różaniec, a następnie nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Mszy św. zbiórka aspirantów.
  3. We czwartek po Mszy św. kolejne nabożeństwo fatimskie.
  4. W piątek przed Mszą św. o 16.45 wspólna Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  5. W sobotę o godz. 10.00 spotkanie DSM. Jest to III sobota miesiąca, dlatego, tradycyjnie, zapraszam na adorację wynagradzającą Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie od godz. 1800, o 2000 Msza św.
  6. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna. Serdeczne podziękowanie składam wszystkim, którzy ze zrozumieniem podejmują współodpowiedzialność za utrzymanie i funkcjonowanie parafii. Bóg zapłać tym, którzy składają ofiary co tydzień na tacę i te bardziej hojne – właśnie w trzecią niedzielę miesiąca, oraz wszelkie dodatkowe. W tym tygodniu składam serdeczne Bóg zapłać trzem rodzinom za indywidualne ofiary na remonty. W niedzielę o godz. 10.30 wspólny różaniec.
  7. Dziękuję Rodzinom, które wczoraj sprzątały kościół.  Bóg zapłać za pracę i ofiarę  na utrzymanie naszej świątyni. Proszę następne 10 Rodzin w kolejności sąsiedzkiej o przygotowanie kościoła na przyszłą niedzielę.
  8. Parafialny Oddział Caritas i Biuro Podróży Wakacje w Dobrym Tempie organizują pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach i do Ludźmierza w dniu 2 sierpnia. Wyjazd o godz. 6.00, Koszt 135 zł. Można płacić przy zapisie. W cenie ciepły posiłek. Zapisy u p. Barbary Gorący i p. Barbary Korona.
  9. Polecam prasę: nowy numer Nasze wędrowanie, Promyczek Dobra, Trwajcie w Miłości