Przejdź do treści

Ogłoszenia duszpasterskie 07.05.2023 r.

  •  

5 NIEDZIELA WIELKANOCNA

  1. Zapraszam na nabożeństwa majowe codziennie o godz. 1700, a bezpośrednio po nabożeństwie– Msza św., (również w najbliższą w sobotę).
  2. W poniedziałek Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona naszej diecezji.
  3. W poniedziałek, środę i piątek zapraszam dzieci z klasy III z rodzicami  na spotkania przygotowujące się do I Spowiedzi i Komunii św.
  4. Młodzież klasy 8 zapraszam we czwartek na nabożeństwo i Mszę św.
  5. W sobotę 13-go maja  rozpoczniemy, tradycyjnie już, Nabożeństwa Fatimskie. O godz. 1700 Msza Święta, następnie odśpiewamy Litanię Loretańską, a po niej udamy się na procesję połączoną z Różańcem. Proszę Róże Różańcowe o przygotowanie figurki Matki Bożej i św. Józefa na procesję. Zapraszam wszystkich, a szczególnie dzieci, młodzież w tym DSM. Również w sobotę o godzinie 10.00 spotkanie DSM.
  6. W przyszłą niedzielę, po porannej Mszy Świętej, zmiana tajemnic różańcowych. Na Mszy św. o godz.9 rocznica I Komunii św. dzieci z klasy czwartej. Zachęcam do spowiedzi  ni tylko dzieci ale i całe rodziny. Możliwość spowiedzi codziennie pół godziny przed spowiedzią.
  7. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom. Chcę wyrazić wdzięczność pięciu rodzinom za indywidualne ofiary na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać również wszystkim ofiarodawcom za ofiary składane w I piątek na misje i dzisiaj na potrzeby parafii.
  8. Dziękuje rodzinom, które wczoraj sprzątały kościół.  Bóg zapłać za pracę i ofiarę na potrzeby parafii. Proszę następne 10 Rodzin w kolejności sąsiedzkiej o przygotowanie kościoła na przyszłą niedzielę. Sprzątanie w sobotę o godz. 800.

9. Ogłoszenie Sołectwa:  Sołtys wsi Bystra informuje, że II RATĘ PODATKU GRUNTOWEGO I OPŁATY ZA GOSPODAROWANIE ODPADAMI przyjmuje w biurze sołtysa (Klub Seniora) w Domu Ludowym w Bystrej w dniu 12 maja 2023 (piątek) w godzinach od 8:00 do 13:00.  Należy zabrać ze sobą nakazy płatnicze i zawiadomienia o wysokości opłat za odpady).

Szczęść Boże!