Przejdź do treści

Ogłoszenia duszpasterskie  30.04.2023 r.

  •  

NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA

  1. Przeżywamy dziś Niedzielę Dobrego Pasterza. Modlimy się za powołanych, rozpoczyna się Tydzień modlitw o powołania do służby Bożej w Kościele. Jutro rozpoczyna się miesiąc poświęcony Matce Najświętszej. Nabożeństwa majowe będą w tygodniu o godz. 1700, a następnie Msza św.,  w sobotę o 700 Msza św. a po niej  nabożeństwo majowe.. W  niedzielę o godz. 1030.
  2. We środę przeżywać będziemy Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze Święte jak w niedzielę. Nabożeństwo majowe o godz. 1030.
  3. We czwartek wspomnienie św. Floriana –  Strażakom życzymy opieki św. Patrona.

Nie ma w tym tygodniu spotkania formacyjnego dla klasy 8. – przeniesione na przyszły tydzień.

4. W piątek na nabożeństwo majowe i spotkanie po Mszy św. zapraszam dzieci z klasy III.

5. W tym tygodniu przypada I Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca. Dorosłych, młodzież i dzieci  zachęcam do spowiedzi świętej. Spowiedź przed I piątkiem we czwartek od 1630. W piątek wyjazd księdza do chorych od 800. O 1500 Nabożeństwo Godziny Miłosierdzia, a po nim możliwość adoracji Pana Jezusa w ciszy i czas na spowiedź św. do godz. 1700.

6.  W sobotę nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi po Mszy św.

7. Bóg zapłać za ofiary dziś przeznaczone na nasze WSD w Tarnowie. Równie serdeczną wdzięczność wyrażam 3 Rodzinom za ofiary indywidualne złożone na remonty i dwom rodzinom za ofiarę na ogrzewanie.

8. Bóg zapłać Rodzinom, które sprzątały kościół. Bóg zapłać za pracę i ofiarę na utrzymanie świątyni. Proszę następne 10 Rodzin w kolejności sąsiedzkiej o przygotowanie kościoła na przyszłą niedzielę.

DRODZY RODZICE, TO WARTO OBEJRZEĆ!

Po tej ROZMOWIE POSPIESZALSKIEGO przestraszysz się swojego smartfona! ZOBACZ KONIECZNIE