Przejdź do treści

Ogłoszenia duszpasterskie  16.04.2023 r.

  •  

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

  1. Dziś Niedziela Bożego Miłosierdzia. Rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Jest to również patronalne święto Caritas. Niech Pan Bóg błogosławi Paniom z Parafialnego Zespołu Caritas tak gorliwie angażującym się w służbę cierpiącym i potrzebującym, a także wszystkim wspierającym Caritas modlitwą, życzliwością i ofiarami.
  2.  Msze Święte w ciągu tygodnia w poniedziałek, wtorek, czwartek i sobotę o godz. 700, a we środę i piątek o godz. 1700.
  3. Uroczystość Św. Wojciecha, głównego Patrona Polski, wypadająca w tym roku w niedzielę będzie obchodzona w poniedziałek (24 kwietnia).
  4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O godz. 1630 wspólny Różaniec. Zapraszam szczególnie dzieci z klasy III wraz z rodzicami. Dzieci otrzymają modlitewniki.
  5.   W piątek o godz. 1645 Koronka Do Bożego Miłosierdzia. W tym dniu  na nabożeństwo i Mszę św. zapraszam uczniów klas VII i VIII -kandydatów do Bierzmowania z rodzicami.
  6. Przyszła niedziela jest Niedzielą Biblijną.
  7. Bóg zapłać Parafianom i Gościom – za ofiary w ramach składki inwestycyjnej składane dziś w czasie Mszy. Bóg zapłać za ofiary do puszek Caritas, które można będzie złożyć przy wyjściu z kościoła. Równie serdeczną wdzięczność wyrażam 3 Rodzinom za ofiary indywidualne złożone na potrzeby parafii. Za ofiarę na ubezpieczenie i ogrzewanie dziękuję pewnej rodzinie.
  8. Bóg zapłać Rodzinom, które sprzątały kościół. Bóg zapłać za pracę i ofiarę na utrzymanie świątyni. Proszę następne 10 Rodzin w kolejności sąsiedzkiej o przygotowanie kościoła na przyszłą niedzielę.

Niech Miłosierdzie Boga w Trójcy świętej Jedynego zstąpi na nas wszystkich i pozostanie z nami na zawsze!