Przejdź do treści

Ogłoszenia duszpasterskie 26.02.2023r. 

 •  

I Niedziela Wielkiego Postu

 1. Przeżywamy dziś I niedzielę Wielkiego Postu. Gorzkie żale o 10.30. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie. Bóg zapłać.
 2. Msze Święte w poniedziałek, wtorek i sobotę – o godz. 700.
 3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Mszy św. zbiórka ministrantów i lektorów.
 4. W Pierwszy Czwartek Miesiąca na Mszę Świętą zapraszamy młodzież klas VII i VIII z rodzicami na nabożeństwo przed przyjęciem sakramentu Bierzmowania.
 5. W Pierwszy Piątek do chorych z posługą udam się w piątek od 800. Zatroszczmy się o Sakramenty św. dla naszych kochanych cierpiących, starszych, chorych.  O godz. 1500 Godzina Miłosierdzia, a po niej możliwość Adoracji Pana Jezusa w ciszy do Drogi Krzyżowej o 1630 i czas na spowiedź św. Szczególnie zapraszam dzieci z klasy trzeciej z rodzicami. Droga Krzyżowa  o godz. 1630 i 1900, następnie Msza Święta. Spowiedź przed Pierwszym Piątkiem: we środę od 1600 – dzieci, we czwartek od 1600 – młodzież; w piątek od 1530 – starsi.
 6. I Sobota miesiąca. Wszystkich zapraszamy po Mszy św. na nabożeństwo wynagradzające, które jest tak ważne w walce o pokój na świecie i zbawienie dusz.
 7. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Zbiórka do puszek na Ogólnopolski Fundusz Misyjny Ad Gentes. Gorzkie Żale o 1030,potem Msza Święta.
 8. Bóg zapłać Rodzinom, które sprzątały kościół. Bóg zapłać za pracę i ofiarę na utrzymanie kościoła parafialnego. Proszę następne 10 Rodzin w kolejności sąsiedzkiej o przygotowanie kościoła na przyszłą niedzielę.
 9. Bóg zapłać 4 rodzinom za indywidualne ofiary na potrzeby Parafii.
 10. Bóg zapłać Rodzinom, które złożyły ofiary na ogrzewanie i ubezpieczenie kościoła. Pełna lista w gablocie.
  • Szczęść Boże!