Przejdź do treści

Ogłoszenia duszpasterskie 12.02.2023r.

  •  

VI Niedziela Zwykła

1. Dziś zmiana tajemnic różańcowych i Nabożeństwo 40 – godzinne.

2. W tym tygodniu:

Msze Święte w poniedziałek, wtorek, czwartek i sobotę – o godz. 700, a we środę i piątek – o 1700.

-We środę o 16.30 różaniec a następnie nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy Po Mszy św. zbiórka ministrantów.

Piątek– 15 min przed Mszą św. Koronka do Bożego Miłosierdzia.

– W sobotę spotkanie DSM o godz. 1000. Natomiast o godz. 1800 nasza parafialna Adoracja Wynagradzająca. 0 2000 Msza św..

– Przyszła niedziela, to 3 niedz. miesiąca. Składka inwestycyjna na remonty i prace w parafii.

3. Dziękuję państwu Teresie i Piotrowi Mierzwa którzy ufundowali i zakupili wieszaki do ławek. Dziękuję również panu Witoldowi Szymczykowi i dwom innym osobom za zamontowanie ich. Bóg zapłać.

4. Bóg zapłać Rodzinom, które wczoraj sprzątały kościół.  Bóg zapłać za pracę i ofiarę na utrzymanie naszej świątyni. Proszę następne 10 Rodzin w kolejności sąsiedzkiej o przygotowanie kościoła na przyszłą niedzielę.

5. Bóg zapłać wszystkim składającym ofiary na ubezpieczenie i ogrzewanie kościoła. Po Mszy  św. zbiórka do puszek na pomoc poszkodowanym przez trzęsienie ziemi w Turcji i Syrii.  Bóg zapłać za dzisiejszą składkę przeznaczoną na potrzeby parafialne. Dziękuję każdej osobie  i rodziny, które modlitwą, ofiarą i życzliwością wspierają naszą parafię.

6. Cieszę się, że tak dużo osób uczestniczyło wczoraj w Mszy św. z okazji Matki Bożej z Lourdes (Dzień Chorych). Niech Pan Bóg wynagrodzi wszystkim, którzy pomogli Seniorom i Osobom cierpiącym przybyć tu. Dziękuję Szczególnie Paniom z Parafialnego Zespołu Caritas za przygotowanie poczęstunku po nabożeństwie dla chorych. Dziękuję za wielką pracę i ogromne zaangażowanie.

Szczęść Boże!