Przejdź do treści

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  •  

II Niedziela Zwykła   15.01.2023 r.

  1. Msze Święte w poniedziałek, wtorek, czwartek i sobotę – o godz. 700, a we środę i piątek – wieczorem, o 1700.
  2. Gminny Ośrodek Kultury w Bystrej zaprasza dzisiaj na koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu dzieci i młodzieży. Rozpoczęcie o godzinie 15.00. Organizatorzy serdecznie zapraszają.
  3. W tym tygodniu w liturgii:

-W poniedziałek – wspomnienie św. Antoniego, opata

-We wtorek dzień Judaizmu w Polsce, pamiętając, że Jezus Chrystus jest jedynym Zbawicielem człowieka, modlimy się o nawrócenie i o łaskę zbawienia dla wyznawców Judaizmu

-We środę rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Przed Mszą św. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

– W czwartek (19 dzień miesiąca  po Mszy św. nowenna do św. Józefa- Patrona naszej Parafii i modlitwa za rodziny.

-W piątek po Mszy św. spotkanie Kręgu Biblijnego.

-W sobota – wspomnienie św. Agnieszki. Dzień Babci. O godz.1000 spotkanie DSM. A o godz. 1800 Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie- modlitwa za Kościół, Ojczyznę i nasze rodziny – zakończona Mszą św. o godz. 20.00. Zapraszam.

4. Wczoraj w naszej Parafii zakończyła się Wizyta Duszpasterska zwana Kolędą. Tradycja ta powstała w Kościele z wiary w moc błogosławieństwa i modlitwy kapłana z wiernymi w miejscach tak ważnych jak domy, w których żyją. Jest to też okazja spotkać się i osobiście poznać.  Bóg zapłać wszystkim parafianom z którymi dane było przeżyć piękne spotkania w atmosferze wiary i życzliwości. Bóg zapłać za złożone ofiary. Wielu podejmowało sprawy wiary, życia rodzinnego, osobistego; tematy czasem radosne, a nieraz smutne. W intencjach tych spraw podejmowanych przez Was w czasie kolędy będę ofiarował Mszę św. w niedzielę 5 lutego p godz. 11.00. 

5. Bóg zapłać każdemu, kto okazuje odpowiedzialność i troskę o naszą parafię. Szczególnie za  ofiary dzisiaj składane, w ramach składki gospodarczej, za ofiary na ogrzewanie i ubezpieczenie kościoła a także za każdą ofiarę i zaangażowanie.

6. Dziękuję sprzątającym wczoraj kościół. Bóg zapłać za pracę i ofiarę , na utrzymanie świątyni. Proszę następne 10 rodzin w kolejności sąsiedzkiej o przygotowanie kościoła na przyszłą niedzielę.

6. Jest nowy Promyczek Dobra.

Niech Pan Bóg Was Błogosławi!