Przejdź do treści

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Trzecia Niedziela Adwentu “GAUDETE” 11.12.2022 r.

 •  

 1. Dzisiaj zmiana Tajemnic Różańcowych. Dziś rozpoczynają się kwartalne dni modlitw o życie chrześcijańskie rodzin. Po Mszach św. Rada Rodziców oferuje ciasto domowe. Dochód przeznaczony jest na cele statutowe Rady.
 2. Roraty w poniedziałek, wtorek czwartek i sobotę o 700, a we środę, i piątek wieczorem o godz. 1700. Wiemy, że to kolejny nasz Adwent, ale nie wiemy czy nie ostatni. Ile razy byłem na roratach? Czy jestem w stanie Łaski Uświęcającej? Spowiedź codziennie w dni powszednie przed Mszą św. Świąteczna  spowiedź w naszej Parafii  będzie w przyszły piątek (23.12.) od godz. 1500.
 3. We wtorek wspomn. św. Łucji, dziewicy i męczennicy. Jest to też rocznica ogłoszenia stanu wojennego. Modlimy się o Miłosierdzie Boże dla ofiar i sprawców.
 4. We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Mszy św. zbiórka Ministrantów.
 5. W piątek rozpoczęcie Nowenny do Dzieciątka Jezus. O godz. 1645 Koronka do Miłosierdzia Bożego.
 6. W sobotę od 1800 modlitwa za Kościół, nasze rodziny i Ojczyznę: Adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona Mszą św. o godz. 20.00
 7. W tym tygodniu nasza parafialna grupa Caritas będzie odwiedzać chorych i osoby starsze w domach. Dla osób cierpiących takie spotkania są cennym przeżyciem. Bóg zapłać Paniom z Caritas i rodzinom za zaangażowanie i umożliwienie tych odwiedzin.
 8. Dziękuję Rodzinom, które wczoraj sprzątały kościół. Bóg zapłać za pracę i ofiarę na utrzymanie naszej Świątyni. Proszę następne 10 rodzin w kolejności sąsiedzkiej o przygotowanie kościoła na następną niedzielę.
 9. Składka w przyszłą niedzielę (III niedz. miesiąca) będzie składką inwestycyjną. Bóg zapłać każdemu, kto modlitwą, życzliwością i ofiarą, włącza się w odpowiedzialność za naszą Parafię. Niech Dobry Pan Bóg wynagrodzi.
 10. Intencje