Przejdź do treści

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  •  

Uroczystość Chrystusa Króla  20.11.2022 r.

  1. Dzisiaj Uroczystość Chrystusa Króla. Za pobożne odmówienie Aktu poświęcenia rodzaju ludzkiego Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata Kościół udziela odpustu zupełnego. Przeżywamy też patronalne święto LSO i Akcji Katolickiej.
  2. Msze Święte w ciągu tygodnia poniedziałek, wtorek, czwartek i sobota – 700, a we środę i piątek – wieczorem, o 1700. We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, przed Mszą św. o 1630 – różaniec, a w piątek o 16.30 -Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  3. W piątek po Mszy św. kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego.
  4. Przyszła niedziela jest pierwszą Niedzielą Adwentu, przez który przygotowujemy się na ponowne przeżywanie Tajemnicy Wcielenia Syna Bożego i Jego Przyjście na końcu czasu. Po Mszach św. Caritas parafialna będzie rozprowadzać Chlebki Miłosierdzia. Dochód przeznaczony jest dla ubogich.
  5. W imieniu wspólnoty parafialnej dziękuję wspierającym naszą parafię modlitwą, ofiarą i życzliwością. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę inwestycyjną. Wdzięczność chcę wyrazić parafianom, którzy wczoraj zamontowali kolejną część ławek. Bóg zapłać.
  6. Bóg zapłać Rodzicom dzieci z klasy drugiej za zainstalowanie hasła Nowego Roku Liturgicznego nad drzwiami naszej świątyni: „Wierzę w Kościół Chrystusowy”. Bóg zapłać Różom Różańcowym za ofiarę na figury do szopki. Niech Dobry Pan Bóg wynagrodzi.
  7. Dziękuję Rodzinom, które wczoraj sprzątały kościół. Bóg zapłać za pracę i na utrzymanie świątyni. Proszę następne 10 rodzin w kolejności sąsiedzkiej o przygotowanie kościoła na następną niedzielę.