Przejdź do treści

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  •  

XXII Niedziela Zwykła       28.08.2022 r.

  1. Msze Święte w ciągu tygodnia w poniedziałek, wtorek, i sobotę – rano o 700, a w  środę, czwartek, i piątek wieczorem o 1700. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  2. We czwartek o godz. 800 Msza Święta na Rozpoczęcie Roku Szkolno–katechetycznego.  Zapraszam wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli, a zwłaszcza z Przedszkola, Szkoły Podstawowej w Bystrej i Zespołu Szkół CKR w Bystrej.
  3. W tym tygodniu wypada Pierwszy Czwartek, Pierwszy Piątek i Pierwsza Sobota miesiąca. To czas łaski. Skorzystajmy z możliwości spowiedzi św. i przyjmijmy Komunię Św. by wynagradzać Sercu Jezusa i Maryi za zniewagi jakimi są obrażane. We czwartek zapraszam uczniów klas 7 i 8 z rodzicami na Mszę św. i spotkanie w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania.
  4. Spowiedź przed Pierwszym Piątkiem i z okazji rozpoczęcia nauki: Zawsze w dni powszednie możliwość spowiedzi pół godziny przed Mszą św.. Ponadto we środę od 1600 – dzieci; czwartek od 1600 – młodzież;  w piątek – dorośli. O 1500 Koronka do Bożego Miłosierdzia przed Panem Jezusem wystawionym w Najświętszym Sakramencie. Wystawienie będzie trwać aż do Mszy św..  W tym czasie będzie możliwość spowiedzi św.
  5. Wyjazd do chorych w piątek od godz. 800.
  6. W sobotę po Mszy św. Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi. Znajdźmy trochę dobrej woli, bo czas to mamy, Pan Bóg go nam jeszcze daje.
  7. Bóg zapłać Nowożeńcom, Państwu Annie i Łukaszowi za kwiaty do Kościoła. Dziękuję Rodzinom, które wczoraj sprzątały kościół.  Bóg zapłać za pracę i ofiarę na utrzymanie świątyni. Proszę następne 10 rodzin w kolejności sąsiedzkiej o przygotowanie kościoła na następną niedzielę.
  8. Serdecznie dziękuję Panu Józefowi Rolce za usłużenie sprzętem i za pracę na rzecz parafii. Za równie solidną pracę Bóg zapłać Panom: Tadeuszowi Górskiemu, Stanisławowi Gryzikowi, Piotrowi Przybyło, Grzegorzowi Przybyło, Mieczysławowi Wójsiewiczowi, Rafałowi i Kamilowi Moroń. Bóg zapłać!