Przejdź do treści

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXI Niedziela Zwykła  21.08.2022 r.

  •  

  1. Msze Święte w ciągu tygodnia w poniedziałek, wtorek, czwartek i sobotę – rano o godz. 700, w środę i piątek – o godz. 1700.
  2.  Możliwość spowiedzi św. codziennie pół godz. przed Mszą św.,
  3. Kancelaria Parafialna czynna w dni powszednie (z wyjątkiem pierwszych piątków) bezpośrednio po Mszach św.
  4. We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w czasie Mszy św. przyjęcie do grona DSM nowej Kandydatki. Przy tej okazji pragnę wyrazić wdzięczność Pani Ewie prowadzącej w naszej parafii grupę DSM, a także Rodzicom i samym Dziewczynkom za zaangażowanie i przykładną, częstą obecność na Mszach św..
  5. W Piątek uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Z tej racji nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych. Przed Mszą św. Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  6. Bóg zapłać Pani Marii Trybus za uszycie obrusów i nakryć na ołtarze. Bóg zapłać pewnej Rodzinie za zajęcie się zakupem materiałów.
  7. Dziękuję Rodzinom, które wczoraj sprzątały kościół. Bóg zapłać za pracę, w tym koszenie trawy i ofiarę na utrzymanie naszej świątyni. Proszę następne 10 rodzin w kolejności sąsiedzkiej o przygotowanie kościoła na następną niedzielę.
  8. W przyszłą niedzielę Odpust w Woli Łużańskiej. Ks. Proboszcz serdecznie zaprasza.