Przejdź do treści

Ogłoszenia duszpasterskie  14.08.2022r. Niedziela Zwykła

  •  

  1. Przeżywamy XX Niedzielę Zwykłą. Dzisiejsza składka przeznaczona na UP JP II.  Po Mszy św. o 700 zmiana Tajemnic Różańcowych.
  2. Jutro Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. według porządku niedzielnego. Po każdej Mszy Świętej poświecenie ziół i kwiatów. Na Mszy św. o 1100  błogosławieństwo Wieńca Dożynkowego, przygotowanego tradycyjnie z tegorocznych kłosów zbóż, kwiatów i ziół przez Klub Senior Plus z Bystrej. Msza św. i intencji Członków Klubu w przyszłą niedzielę o godz. 1100.
  3. Msze Święte w ciągu tygodnia we wtorek, czwartek i sobotę rano o godz. 700 oraz we środę i piątek o godz. 1700. We środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek (19.08) o godz. 1630 Nowenna do św. Józefa i Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  4. Najbliższa sobota jest III w miesiącu, dlatego tradycyjnie zapraszam na nabożeństwo wynagradzające. Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie od godz. 1800, o godz. 2000 Msza św.
  5. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna. Serdeczne podziękowanie składam wszystkim, którzy składają ofiary co tydzień na tacę i te bardziej hojne – właśnie w trzecią niedzielę miesiąca, oraz indywidualnie. W tym tygodniu składam serdeczne Bóg zapłać dwom rodzinom za indywidualne ofiary na potrzeby parafii.
  6. Bóg zapłać Paniom z KGW Grupa Aktywnych za piękną dekorację ołtarza.
  7. Dziękuję Rodzinom, które wczoraj sprzątały kościół. Bóg zapłać za pracę i ofiarę na utrzymanie świątyni. Proszę następne 10 Rodzin w kolejności sąsiedzkiej o przygotowanie kościoła na przyszłą niedzielę.