Przejdź do treści

Ogłoszenia duszpasterskie 24.07.2022r. XVII Niedziela Zwykła

  •  

  1. Przeżywamy XVII Niedzielę Zwykłą w ciągu roku.
  2. W związku z przypadającym jutro wspomnieniem św. Krzysztofa – patrona kierowców, dziś po każdej Mszy Świętej poświęcenie pojazdów mechanicznych i zbiórka do puszek na pojazdy dla misjonarzy (Miva Polska).
  3. Msze Święte w ciągu tygodnia we środę i piątek o godz. 1700, w pozostałe dni o godz. 700. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek o 1645 Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  4. W przyszłą niedzielę odpust w parafii Łużna ku czci św. Anny. Suma o godz. 1100. Ksiądz Dziekan serdecznie zaprasza.
  5. Dziękuję Rodzinom, które wczoraj sprzątały kościół. Bóg zapłać za pracę i ofiarę na potrzeby parafii, a także za kwiaty.  Proszę następne 10 Rodzin w kolejności sąsiedzkiej o przygotowanie kościoła na przyszłą niedzielę.
  6. Serdeczne Bóg zapłać Państwu Tokarz – całej rodzinie, za dar dla parafii w postaci krzewów i za pracę – wykonanie nasadzeń wokół budynku parafialnego. Dziękuję panu Łukaszowi Rurze za pomoc w pracy.
  7. Bóg zapłać trzem rodzinom za indywidualne ofiary na rzecz parafii. Bóg zapłać za ofiary w ramach składki gospodarczej w minioną niedzielę jak i za dzisiejsze ofiary na Seminarium Duchowne w Tarnowie.