Przejdź do treści

Ogłoszenia duszpasterskie 17.07.2022r.   XVI Niedziela Zwykła

  •  

  1. Przeżywamy XVI Niedzielę Zwykłą w ciągu roku.
  2. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie. Z racji liturgicznego wspomnienia św. Krzysztofa – patrona kierowców również w najbliższą niedzielę, po każdej Mszy Świętej będzie poświęcenie pojazdów mechanicznych. Po każdej Mszy będzie także zbiórka do puszek na środki transportu dla misjonarzy (Miva Polska).
  3. Msze Święte we środę i piątek o 1700 , a w pozostałe dni tygodnia o 700. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek i niedzielę Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  4. Bóg zapłać za ofiary składane dziś na tacę w ramach składki inwestycyjnej. Dziękujemy Rodzinom, które wczoraj sprzątały kościół.   Bóg zapłać za pracę i ofiarę na potrzeby parafii. Proszę następne 10 Rodzin w kolejności sąsiedzkiej o przygotowanie kościoła na przyszłą niedzielę. Bóg zapłać dwom rodzinom za indywidualne ofiary na potrzeby parafii. Bóg zapłać wszystkim, który modlitwą, życzliwością i zaangażowaniem okazują troskę o nasze wspólne dobro – naszą Parafię.