Przejdź do treści

Ogłoszenia duszpasterskie 10.07.2022r. XV Niedziela Zwykła

  •  

  1. Dziś zmiana tajemnic różańcowych po rannej Mszy Świętej.
  2. Msze Święte w ciągu tygodnia w poniedziałek, wtorek, czwartek i sobotę rano o 700 oraz we środę i piątek o 1700. We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i po Mszy św. kolejne nabożeństwo fatimskie. W piątek przed Mszą św. wystawienie Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie i Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  3. Najbliższa sobota jest III w miesiącu, dlatego, tradycyjnie, zapraszam na  adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie od godz. 1800, o 2000 Msza św.
  4. . W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna. Serdeczne podziękowanie składam wszystkim, którzy ze zrozumieniem podejmują współodpowiedzialność za utrzymanie i funkcjonowanie parafii. Bóg zapłać tym, którzy składają ofiary co tydzień na tacę i te bardziej hojne – właśnie w trzecią niedzielę miesiąca, oraz wszelkie dodatkowe. W tym tygodniu składam serdeczne Bóg zapłać dwom rodzinom za indywidualne ofiary na remonty.
  5. Dziękuję Rodzinom, które wczoraj sprzątały kościół. A były to: Teresa Rolak, Zofia Migacz, Grażyna Gryzik, Dorota Tarsa, Czesław Dusza, Grażyna Brach, Józef Hudzik, Danuta Górska. Bóg zapłać za pracę i ofiarę 240 zł. na utrzymanie naszej świątyni. Proszę następne 10 Rodzin w kolejności sąsiedzkiej o przygotowanie kościoła na przyszłą niedzielę.
  6. Jest jeszcze 8 miejsc na pielgrzymkę do Wadowic i Kalwarii Zebrzydowskiej w dniu 30 lipca br.  Zapisy do 14 lipca u P. Ewy Prorok, P. Barbary Gorący lub w zakrystii. Serdecznie zapraszamy.
  7. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:  Związek małżeński mają zamiar zawrzeć Łukasz Jerzy Krajewski, zam. w Bystrej z Anną Martą Tokarz, zam. Bystrej. Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących pomiędzy mającymi zamiar zawrzeć Sakramentalny Związek Małżeński, proszony jest o zgłoszenie tego faktu w Kancelarii Parafialnej. (Zapowiedź 2.)
  8. Komenda Powiatowa  Policji w Gorlicach zaprasza 17 lipca br. na Policyjny Piknik Rodzinny w rejonie Sezonowego Posterunku Wodnego w Klimkówce. Przewidziano wiele atrakcji, w tym darmowa strefa gastronomiczna. Szczegóły na plakacie.
  9. Polecam prasę: Nasze wędrowanie, Promyczek Dobra, Miłujcie się. Jest Gość Niedzielny.