Przejdź do treści

Ogłoszenia duszpasterskie 22.05.2022r. VI Niedziela Wielkanocna

 •  

 1. W tym tygodniu przypadają kwartalne dni modlitw o urodzaje (od niedzieli do środy). Modlić się będziemy szczególnie za pracujących na roli oraz o zachowanie od głodu i klęsk żywiołowych.
 2. Zapraszam na nabożeństwa majowe w tygodniu o 16.30, w sobotę po Mszy św. o 700, a w niedzielę o 1030
 3. We wtorek dzień modlitw za Kościół w Chinach. Po Mszy św. spotkanie dla chłopców z klasy 3 szkoły podstawowej chcących zostać ministrantami. Zapraszam też chętnych chłopców z klasy 2.
 4. Dnia 26 maja (tj. czwartek) jak co roku, w naszej parafii przypada diecezjalny dzień adoracji Pana Jezusa w Najświętszej Eucharystii. W tym dniu  Msza św. dodatkowo o godz. 700 i po niej adoracja do godziny 900. A wieczorem Msza św. o godz. 1630, potem nabożeństwo majowe i wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 1900.
 5. We czwartek również w naszej parafii spotkanie sprawdzające z wiadomości w ramach przygotowania do Bierzmowania dla dzieci z klasy 7. Obecność z dzieckiem przynajmniej jednego rodzica (opiekuna) obowiązkowa.
 6.  W piątek po Mszy św. Młodzieżowa Grupa Teatralna z parafii Nawojowa przedstawi w naszym kościele misterium: Tajemnica Mszy św. według objawień Cataliny Rivas. Serdecznie zapraszamy.
 7. Również W piątek rozpoczniemy nowennę do Ducha Świętego przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
 8.  W sobotę o godzinie 1000 spotkanie DSM. Zapraszamy na to spotkanie również wszystkie dziewczynki z klasy 3.
 9. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
 10. Dziękuję Rodzinom, które wczoraj sprzątały kościół. Bóg zapłać za pracę i ofiarę na utrzymanie kościoła parafialnego. Proszę następne 10 Rodzin w kolejności sąsiedzkiej o przygotowanie kościoła na przyszłą niedzielę. Bóg zapłać wszystkim za ofiary składane dziś na tacę.
 11. Pragnę wyrazić uznanie dla rodziców dzieci I- komunijnych i dla dzieci, za postawę zaangażowania w czasie przygotowania do I Komunii św. jak i w Białym Tygodniu.
 12. Intencje mszalne.
 13. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Ewa Dąbrowska i Antoni Augustyn . Polećmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu, a nasz Panie…