Przejdź do treści

Ogłoszenia duszpasterskie 08.05.2022r. Niedziela Dobrego Pasterza

 •  
 1. Przeżywamy Niedzielę Dobrego Pasterza. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele.
 2. Zapraszam na nabożeństwa majowe codziennie o godz. 1630, w sobotę po Mszy św. o godz. 700.
 3. Po Mszy św. w poniedziałek zbiórka ministrantów i lektorów. Obecność obowiązkowa.
 4. Zapraszam młodzież klasy 8 we wtorek na nabożeństwo i mszę św. Spowiedź dla kandydatów do bierzmowania, rodziców i świadków w sobotę  od godz. 1000.
 5.  W przyszłą niedzielę w naszej parafii radosna Uroczystość I Komunii św. 
 6. W piątek 13-go maja  rozpoczniemy, tradycyjnie już, nabożeństwa fatimskie. O godz. 1630 Msza Święta, a po niej nabożeństwo majowe i procesja Różańcowa.
 7. Przyszła niedziela jest trzecią miesiąca maja – składka inwestycyjna, na prace remontowe.
 8. Bóg zapłać za ofiary składane dziś na tacę przeznaczone na WSD w Tarnowie.
 9. Bóg zapłać rodzicom dzieci z klasy III za prace porządkowe, które pięknie rozpoczęli i będą kontynuować w tygodniu. Chcę też wyrazić wdzięczność wielu osobom, za pracę, życzliwą pomoc i materialne wspieranie dzieł prowadzonych w naszej parafii.  Bóg zapłać.
 10. Dziękuje Rodzinom, które wczoraj sprzątały kościół. Bóg zapłać za pracę i ofiarę na potrzeby parafii. Proszę następne 10 Rodzin w kolejności sąsiedzkiej o przygotowanie kościoła na przyszłą niedzielę.
 11. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności śp. Ludwika Szymczyk. Polecajmy jej duszę Bożemu miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie…