Przejdź do treści

Ogłoszenia duszpasterskie   17.04.2022 r.  Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

  •  

  1. Przeżywamy Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy Błogosławieństwa Chrystusa Pana, który zmartwychwstając pokonał śmierć.
  2. Jutro drugi dzień Świąt Wielkanocnych. Msze Święte jak w niedzielę.. Składka przeznaczona na KUL i UPJP II w Krakowie.
  3.  Przeżywamy w tym tygodniu Nowennę do Miłosierdzia Bożego. Dziś i jutro po Mszy św. o 9.00

4. Msze Święte we wtorek, czwartek i sobotę – o godz. 700, a we środę i piątek o 17.004. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

5. W piątek w Oktawie Wielkanocy nie obowiązuje post.

6. W sobotę Diecezjalne Święto Caritas.

7. Przyszła niedziela jest Świętem Bożego Miłosierdzia. Po Mszach Świętych zbiórka do puszek na Caritas Diecezji Tarnowskiej.

8. Bóg zapłać Panu Piotrowi Korona za prowadzenie pracy przy ławkach i wszystkim panom, pracującym przy ich montażu. Niech Pan Bóg wynagrodzi rodzinie, która ofiarowała dwa dęby dla Parafii i panom za wycięcie, transport i suszenie tego drewna.

9. Bóg zapłać za ofiary dziś w ramach składki inwestycyjnej. Bóg zapłać 4 Rodzinom za ofiary złożone na prace remontowe w parafii.

10. Bóg zapłać Rodzinom, które sprzątały kościół na Święta. Prosimy następne 10 Rodzin w kolejności sąsiedzkiej o przygotowanie kościoła na przyszłą niedzielę.

11. Bóg zapłać Rodzicom uczniów z klasy VIII za wielkie zaangażowanie i wykonanie Ciemnicy i Grobu Pańskiego.

12. Bóg zapłać Ochotniczej Straży Pożarnej za czuwanie przy Grobie Pańskim w Wielki Piątek i Wielką Sobotę, asystę w czasie procesji i przygotowanie ognia na Liturgię Wielkiej Soboty.

13. W imieniu Parafian i własnym składam podziękowania Panu Wójtowi Gminy Gorlice , a także Panu Sołtysowi wsi Bystra i wszystkim przedstawicielom naszych Władz Samorządowych za życzenia świąteczne i ciągłą życzliwą współpracę.

14. Za zaangażowanie w czasie Triduum Bóg zapłać Ks. Czesławowi Kaputowi, Dzieciom, Różom Różańcowym, Paniom niosącym feretrony, a także DSM, Lektorom, Ministrantom, Panu Organiście. Bóg zapłać Panu Kościelnemu za posługę.

15. Dziękuję za wszystkim ofiary na zakup kwiatów do Ciemnicy i Grobu Pańskiego.