Przejdź do treści

Ogłoszenia duszpasterskie  03.04.2022r. V Niedziela W. Postu

  •  
  1. Dziś piąta Niedziela Wielkiego Postu

2. W tym tygodniu:

-Msze Święte w poniedziałek, wtorek, czwartek i sobotę – o godz. 700,

-We środę o 1700 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, szczególnie zapraszam dzieci z klasy trzeciej szkoły podstawowej z rodzicami.

W piątek Spowiedź Wielkopostna od godz. 1400 do 1630. Przerwa od 1530 do  1600

– Droga Krzyżowa o 1630 oraz  o 1900, a następnie Msza św.

– Przyszła niedziela, to Niedziela Męki Pańskiej  (Palmowa). Uroczyste poświęcenie palm przed Mszą Świętą o 900, a ponadto przed 1100. Składka na WSD w Tarnowie. Składka do puszek na kwiaty do Ciemnicy i Grobu Pańskiego.

Gorzkie Żale o 1030.

3. Z góry dziękuję rodzicom dzieci z klasy 8 za przygotowanie Ciemnicy i Grobu Pańskiego.Bóg zapłać wszystkim, którzy poczuwają się do odpowiedzialności i modlitwą, ofiarą oraz  życzliwością wspierają naszą parafię

4. Bóg zapłać Rodzinom, które sprzątały kościół. Bóg zapłać za pracę i ofiarę na utrzymanie kościoła parafialnego. Proszę następne 10 rodzin w kolejności sąsiedzkiej o przygotowanie kościoła na przyszłą niedzielę.

5. Dziękuję 2 Rodzinom za indywidualne ofiary na potrzeby parafii.

6. Jeszcze jest  nowy numer parafialnej gazety Nasze wędrowanie ze św. Józefem. Jest Gość Niedzielny.

7. W tym tygodniu odeszła do wieczności z naszej wspólnoty śp. Emilia Wójcik. Polećmy Jej dusze Bożemu Miłosierdziu.