Przejdź do treści

Ogłoszenia duszpasterskie 27.03.2022r.  IV Niedziela Wielkiego Postu

  •  
  1. Dziś czwarta Niedziela Wielkiego Postu – Laetare.Niedziela synodalna

2. W tym tygodniu:

Msze Święte w poniedziałek, wtorek i sobotę – o godz. 700,

-We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, szczególnie zapraszam DSM. Po Mszy św. spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.

-W Czwartek na Mszę Świętą o 1700 zapraszamy dzieci z  klasy VII i VIII wraz z rodzicami na nabożeństwo przygotowujące do sakramentu Bierzmowania.

-W Pierwszy Piątek o godz. 1500 Godzina Miłosierdzia, a po niej możliwość Adoracji Pana Jezusa w ciszy do Drogi Krzyżowej i czas na spowiedź św.

– Do chorych z posługą udam się w piątek od 800. Przed świętami nie będzie już odwiedzin chorych. Telefonicznie lub osobiście można zgłaszać nowych chorych oraz sytuację, że ktoś z zapisanych chorych nie może tym razem przyjąć sakramentów.

-Spowiedź przed Pierwszym Piątkiem: we środę od 1600– dzieci; w czwartek od 1600 młodzież; piątek od 1530 – starsi.

–I Sobota miesiąca. Wszystkich zapraszam na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi. O godz. 11.30 zbiórka DSM.

– W piątek o 1630 zapraszamy na drogę Krzyżową przygotowaną przez Młodzież z Technikum w Bystrej. Również o  1900 Droga Krzyżowa, a następnie Msza św.

– Gorzkie Żale w Niedzielę o 1030,potem Msza Święta.

3. Bóg zapłać za ofiary złożone w minionym tygodniu w ramach składki inwestycyjnej. 

-Bóg zapłać wszystkim, którzy poczuwają się do odpowiedzialności i  modlitwą, ofiarą oraz  życzliwością wspierają naszą parafię

Bóg zapłać ośmiu Rodzinom, które sprzątały kościół. Dziękujemy za pracę i ofiarę na utrzymanie kościoła parafialnego. Proszę następne 10 Rodzin w kolejności sąsiedzkiej o przygotowanie kościoła na przyszłą niedzielę.

Dziękuję 4 Rodzinom za hojne indywidualne ofiary na potrzeby parafii.

4. Polecam nowy numer parafialnej gazety Nasze wędrowanie ze św. Józefem. Jest Gość Niedzielny.

5. Powiatowa Komenda  Straży Pożarnej przypomina i zwraca się z apelem o nie wypalenia traw i innych pozostałości roślinnych. A także o bezwzględne przestrzeganie przepisów p – poż. i zachowanie szczególnej ostrożności podczas przebywania na terenach leśnych. Szczegóły w gablocie.