Przejdź do treści

Ogłoszenia duszpasterskie 20.03.2022r.  III Niedziela W. Postu

  •  
  1. Przeżywamy trzecią niedzielę Wielkiego Postu.
  2.  W tym tygodniu:

-Msze Święte w poniedziałek, wtorek, czwartek i sobotę – o godz. 700,

-We środę o 1700 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy,

– We czwartek Dzień Misjonarzy Męczenników

– W piątek Uroczystość Zwiastowania NMP – Dzień Świętości Życia. (KOMUNIKAT KEP)

-Msze św. o 700, 1700,1930. O godz. 1700, łącząc się z całym Kościołem, odmówimy Uroczyście Akt Poświęcenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi. Nikogo z nas nie powinno tu wtedy zabraknąć.  Droga Krzyżowa o 1630 oraz o 1900, następnie Msza Święta.

3. Niech będzie chwała Panu Bogu za Wasze uczestnictwo w rekolekcjach, w tym w nabożeństwach wieczornych.

 -Bóg zapłać wszystkim, którzy mają poczucie odpowiedzialności za to wspólne dobro jakim jest nasza parafia i złożyli hojne ofiary dziś w ramach składki inwestycyjnej, na cele rekolekcji, czy też wczoraj lub indywidualnie w ostatnim czasie.

-Bóg zapłać Rodzinom, które sprzątały kościół przed Odpustem. Bóg zapłać za pracę i ofiarę na utrzymanie naszego kościoła. Proszę następne 10 Rodzin w kolejności sąsiedzkiej o przygotowanie kościoła na przyszłą niedzielę.

-Bóg zapłać Parafianom, za życzliwą pomoc przy organizacji uroczystości odpustowej.

4. Poważne małżeństwo z Ukrainy poszukuje pracy z możliwością zamieszkania. Mogących pomóc proszę o kontakt.

5. Są baranki i paschaliki. Ofiary (7 zł) przeznaczone są na cele charytatywne

6. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego.

7. W tym tygodniu odeszła z naszej wspólnoty śp. Maria Pyrek. Polećmy jej duszę Bożemu Miłosierdziu.