Przejdź do treści

Ogłoszenia duszpasterskie 13.02.2022r. VI Niedziela Zwykła

  •  

1. Dziś zmiana tajemnic różańcowych i rozpoczyna się Nabożeństwo 40 – godzinne.

2. W tym tygodniu:

Msze Święte w poniedziałek, wtorek, czwartek i sobotę – o godz. 700, a we środę i piątek – o 1700.

– W poniedziałek Święto św. Cyryla i Metodego, patronów Europy

-We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy,

Piątek– 15 min przed Mszą św. Koronka do Bożego Miłosierdzia.

– W sobotę o godz. 1800 nasza parafialna Adoracja Wynagradzająca z modlitwą za nasze rodziny, 0 2000 Msza św.. Wielką radością jest Wasz, tak liczby udział na tym nabożeństwie w minionym miesiącu. I tym razem każdy jest zaproszony.

3. Bóg zapłać 5 Rodzinom za ofiary na ławki i ogrzewanie kościoła, oraz tym Rodzinom, które wczoraj sprzątały kościół.  Proszę następne 10 Rodzin w kolejności sąsiedzkiej o przygotowanie kościoła na przyszłą niedzielę.

4. Są już wyrzeźbione i zapłacone boki do kolejnych 12 ławek. I prace nad ławkami trwają. Troska, aby tu, w Domu Bożym było piękniej i godniej, to nasza wspólna sprawa. Jeżeli ktoś mógłby ofiarować lub odsprzedać w rozsądnej cenie deski dębowe, proszony jest o kontakt z ks. proboszczem.

5.Przyszła niedziela, to 3 niedz. miesiąca. Składka inwestycyjna przeznaczona jest na ławki. Ofiara składana ze szczerego serca, jest ofiarowaniem Panu Bogu całego swojego trudu i pracy. Pan Bóg zawsze wynagradza hojność błogosławieństwem. Nieraz dawaliście dowód Waszej ofiarności. Niech i tym razem ona zakwitnie.

Bóg zapłać każdej osobie  i rodziny, które modlitwą, ofiarą i życzliwością wspierają naszą parafię.

6. Jest  nowy numer Gościa Niedzielnego i Promyczek Dobra dla dzieci.

7. Ogłoszenie z WKU.

8. W minionym tygodniu z naszej parafii odeszli: śp. Balbina Mikosz i śp.Tadeusz Gazda.

Pogrzeb śp. Tadeusza Gazdy jutro, tj. poniedziałek. Wprowadzenie o godz 13.30.

Polećmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu.