Przejdź do treści

Ogłoszenia duszpasterskie 06.02.2022 r.   V Niedziela Zwykła

  •  

1. W tym tygodniu:

Msze Święte w poniedziałek, wtorek, czwartek i sobotę – o godz. 700, a we środę i piątek – o 1700.

-We środę wspomnienie św. Scholastyki, nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po Mszy św. spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.

Piątek– wspomnienie dowolne Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Jest to Światowy Dzień Chorego.     O 1500 Koronka do Bożego Miłosierdzia, a o 1530 Msza św. z udzieleniem Namaszczenia Chorych. Proszę, aby rodziny i sąsiedzi zatroszczyli się, by starszych, chorych przywieźć do  Kościoła. Jeżeli ktoś jednak, mimo to, nie miałby środka transportu, to proszę zgłosić to (zadzwonić do Parafii) nie później niż do środy. Panie z Caritas przywiozą takie osoby i się nimi zaopiekują.  

W sobotę spotkanie DSM o 9.30. Ponawiam zaproszenie, które jest skierowane również do Dziewczynek, które nie należą do DSM, ale chciałyby posmakować takich spotkań.

W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych. I rozpocznie się nabożeństwo czterdziestogodzinne.

2. Dziękuję Rodzinom, które sprzątały kościół. Panie Boże zapłać za pracę i ofiarę na utrzymanie świątyni. Proszę następne 10 Rodzin w kolejności sąsiedzkiej o przygotowanie kościoła na przyszłą niedzielę.

3. Dziękuję 5 Rodzinom za ofiary indywidualne na prace remontowe, ogrzewanie i ubezpieczenie.  I wyrażam wdzięczność względem każdej osoby i rodziny, które modlitwą, ofiarą i życzliwością wspierają naszą parafię.

4. Intencje.