Przejdź do treści

OGŁOSZENIA 23.01.2022 r III Niedz. Zwykła

  •  

1.Dziś Niedziela Słowa Bożego.

2.W tym tygodniu:

Poniedziałek – wspomnienie Franciszka Salezego

Wtorek – święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła

Środa– wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa. Jest to też dzień modlitwy o nawrócenie dla wyznawców Islamu.

Piątek – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu,

Sobota – Rocznica poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Tarnowie.

 O godz. 1000 spotkanie DSM. Na bardzo ciekawe zajęcia zaprasza Pani Ewa. Zaproszenie jest skierowane również do Dziewczynek, które nie należą do DSM, ale chciałyby zobaczyć jak to jest na takich zbiórkach.

Przyszła Niedziela jest niedzielą Synodalną, jest to też Światowy Dzień Chorych na Trąd.

3. Centrum Rekolekcyjne w Gródku na d Dunajcem zaprasza wszystkich chętnych na rekolekcje ze Słowem Bożym na temat Eucharystii (25-27 MARCA 2022 R.) oraz  o Miłosierdziu Bożym (22-24 KWIETNIA 2022 R.) Szczegóły w gablocie.

4. Dziękuję Rodzinom, które wczoraj sprzątały kościół. Bóg zapłać za pracę i ofiarę na utrzymanie naszej świątyni.  Proszę następne 10 rodzin w kolejności sąsiedzkiej o przygotowanie kościoła na przyszłą niedzielę.

5. W imieniu własnym i wspólnoty parafialnej dziękuję każdemu, kto modlitwą, ofiarą i życzliwością wspiera naszą parafię.Ofiarność wielu spośród Was jest widoczna w ogromie inwestycji wykonanych przez lata w Kościele i jego otoczeniu. Widać ją też obecnie w wielkiej Waszej hojności. Na spotkaniu Rady Parafialnej Wasi Przedstawiciele zgłosili wniosek, by zwrócić uwagę na drastyczne podwyżki cen gazu. Dlatego w imieniu Parafii zwracamy się do wszystkich, którzy jeszcze nie mieli może sposobności złożyć ofiary na ogrzewanie i ubezpieczenie, ale również – nie chcąc ograniczać nikomu gestu – ośmielam się zwrócić do wszystkich, którzy już niejednokrotnie dali dowód szczodrości serca o złożenie ofiary (lub dodatkowej ofiary) na ogrzewanie i ubezpieczenie. Za zrozumienie i hojność niech Dobry Pan Bóg wynagrodzi.

6. Jest nowy numer „Gościa Niedzielnego”.