Przejdź do treści

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE II Niedziela Zwykła   16.01.2022 r.

  •  
  1. Msze Święte w poniedziałek, wtorek, czwartek i sobotę – o godz. 700,

a we środę i piątek – wieczorem, o 1700.

2. W tym tygodniu w liturgii:

-W poniedziałek – wspomnienie św. Antoniego, opata. Z okazji Dnia Judaizmu w Polsce, pamiętając, że Jezus Chrystus jest jedynym Zbawicielem człowieka, modlimy się o przyjęcie Go i o łaskę zbawienia dla wyznawców Judaizmu.

-We wtorek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

-Środa – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i modlitwa za rodziny do Patrona naszej Parafii. Na 16.00 zapraszam Dziewczynki z DSM na spotkanie.

-Piątek– wspomnienie św. Agnieszki. Dzień Babci, o 1630 Koronka do Bożego Miłosierdzia i modlitwa za Diecezję. Po Mszy św. zapraszam Parafialny Zespół Synodalny na spotkanie.

-Sobota – Dzień Dziadka.

3. Bóg zapłać każdemu, kto okazuje troskę o naszą parafię. Bóg zapłać za ofiarność dziś, w ramach składki gospodarczej, a także każdą ofiarę i zaangażowanie. Chcę wyrazić wdzięczność Rodzinom, które złożyły dar na ogrzewanie i ubezpieczenie kościoła.

4. Dziękuję sprzątającym wczoraj kościół. A byli to: Elżbieta Bednarz, Monika Pic, Anna Ryba, Wiesław Załęski, Zofia Karpińska, Agata Karpińska, Marzena Rogozińska, Celina Rzepiela, Dorota Łątka, Renata Łątka, Małgorzata Adamkiewicz, Grażyna Migacz.    Bóg zapłać za pracę i ofiarę na utrzymanie świątyni. Proszę następne 10 rodzin w kolejności sąsiedzkiej o przygotowanie kościoła na przyszłą niedzielę.

5. Jest nowy Promyczek Dobra i Gość Niedzielny.