Przejdź do treści

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Niedziela Chrztu Pańskiego  09.01.2022r.

  •  

Niedziela Chrztu Pańskiego  09.01.2022r.

  1. Dziś Niedziela Chrztu Pańskiego. Dziękujemy Bogu za łaskę Chrztu Świętego. Zakończenie liturgicznego okresu Bożego Narodzenia.  Po Mszy św. o 700 zmiana Tajemnic Różańcowych.
  2. Msze Święte w ciągu tygodnia poniedziałek, wtorek, czwartek i sobota – 700, a we środę i piątek – wieczorem, o 1700.     W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek o 1645 Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  3. Dziękuję Rodzinom, które wczoraj sprzątały kościół. Bóg zapłać za pracę i ofiarę na utrzymanie kościoła.  Proszę następne 10 rodzin w kolejności sąsiedzkiej o przygotowanie kościoła na przyszłą niedzielę.
  4. Dziękuję Rodzinom i Osobom , które zaprosiły księdza z wizytą duszpasterską oraz tym, które uczestniczyły w nabożeństwach kolędowych. Bóg zapłać za otwartość, dar modlitwy, a także za okazaną życzliwość.
  5. Bóg zapłać każdemu, kto modlitwą, życzliwością i materialnym darem składanym ze szczerego serca, dla Pana Boga, wspiera naszą Parafię. Bóg zapłać za ofiary na tacę a także te indywidualne na ogrzewanie i ubezpieczenie kościoła czy na ławki i prace remontowe.
  6. Składka w przyszłą niedzielę (III niedz. miesiąca) będzie składką gospodarczą. Z góry Wam ,dziękuję za szczodry dar serca. Niech Dobry Pan Bóg wynagrodzi.   
  7. W piątek o 1600 zbiórka ministrantów.
  8. W sobotę od 1800 modlitwa za Kościół, nasze rodziny i Ojczyznę: Adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona Mszą św. o godz. 20.00. Zapraszam.
  9. Jest nowy numer  „Gościa Niedzielnego”.