Przejdź do treści

 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE II N. po Nar.Pańskim 02.01.2022 r.

  •  
  1. Dziś I Niedziela Miesiąca – Adoracyjna. Po Mszy św. uklękniemy przed Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie. Składka jest przeznaczona na cele Diecezji.
  2. W ramach nabożeństwa kolędowego zapraszam w tym tygodniu:

– w poniedziałek na 1700 Parafian z: Domy za plebanią w kierunku Szkoły, Domy nad cmentarzem, Oracówka, Domy przed Technikum, Domy za Rzeką – wszystkie, Domy nad plebanią.

-we wtorek 1700 Parafian z: Domy pod Buczem, Domy koło skrzyżowania drogi głównej z drogą gromadzką, domy koło drogi po stronie kościoła, domy koło drogi w kierunku Bieśnika, Domy przy drodze gromadzkiej „koło Piechoty”. Oraz Wszystkich, którzy być może nie byli wyczytani lub nie mogli być obecni. Proszę na te Msze zabrać ze sobą wodę do poświęcenia.

-we czwartek Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze Święte według porządku niedzielnego.Po Mszach poświęcenie złota, kadzidła i kredy. To Dzień Dzieła Misyjnego Diecezji Tarnowskiej i Misyjny Dzień Dziecka. Składka przeznaczona na cele misyjne, po Mszach św. zbiórka do puszek w ramach Kolędy misyjnej.

-w tym tygodniu przypada I Piątek Miesiąca. O 15.00 Wystawienie NAjśw. Sakramentu i Godzina Miłosierdzia, a potem możliwość adoracji w ciszy i spowiedzi św. Na Mszę św. i nabożeństwo szczególnie zapraszam dzieci z klasy III, VII i VIII. Do chorych z posługą udam się w I Piątek od 800. Jeżeli ktoś z zapisanych chorych nie mógłby przyjąć sakramentów, to proszę telefonicznie lub osobiście poinformować mnie o tym.

-przyszła niedziela to Niedziela Chrztu Pańskiego. Po porannej Mszy św. zmiana Tajemnic Różańcowych.

3. Serdeczne Bóg zapłać składam 7 Parafianom za bezinteresowne wykonanie solidnej pracy w budynku parafialnym i użyczenie firmowego sprzętu.

4. Dziękuję Rodzinom, które wczoraj sprzątały kościół. Bóg zapłać za pracę i ofiarę  na potrzeby parafii. To był ostatni zespół w kolejce. Na przyszły tydzień zapraszam 10 rodzin od początku, (od nr 1) w kolejności sąsiedzkiej o przygotowanie kościoła na niedzielę.

5. W imieniu własnym i wspólnoty parafialnej dziękuję każdemu, kto modlitwą, ofiarą i życzliwością wspiera naszą parafię. Niech Dobry Pan Bóg wynagrodzi.

6. Polecam nowy numer pisma „Miłujcie się” oraz modlitewnik „In sinu Jesu”