Przejdź do treści

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE III Niedziela Adwentu – GAUDETE 12.12.2021 r.

  •  
  1. Dzisiaj zmiana Tajemnic Różańcowych. Rozpoczynają się kwartalne dni modlitw o życie chrześcijańskie rodzin
  2. W tym tygodniu:

-Roraty w poniedziałek, wtorek czwartek i sobotę o 700, a we środę, i piątek wieczorem o 1700. Wiemy, że to kolejny nasz Adwent, ale nie wiemy czy nie ostatni. Ile razy byłem na roratach? Czy jestem w stanie Łaski Uświęcającej? Spowiedź codziennie w dni powszednie przed Mszą św.

-w poniedziałek św. Łucji, dziewicy i męczennicy. Jest to też rocznica ogłoszenia stanu wojennego. Modlimy się o Miłosierdzie Boże dla ofiar i oprawców.

-we wtorek św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła

-we środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy,

-w czwartek rozpoczęcie Nowenny do Dzieciątka Jezus.

-w piątek o 1645 Koronka do Miłosierdzia Bożego.

-w sobotę od 1800 modlitwa za Kościół, nasze rodziny i Ojczyznę: Adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona Mszą św. o godz. 20.00. To okazja dla tych którzy lubią się modlić, tych, którzy chcą lepiej się modlić i dla tych, którzy nie umieją się modlić.

3. Dziękuję Rodzinom, które wczoraj sprzątały kościół. Bóg zapłać za pracę i ofiarę na utrzymanie naszej Świątyni. Proszę następne 10 rodzin w kolejności sąsiedzkiej o przygotowanie kościoła na następną niedzielę.

4. Składka w przyszłą niedzielę (III niedz. miesiąca) będzie składką gospodarczą. Pierwsze ławki już są kończone. Jednak na całość jeszcze potrzeba dużego nakładu. Bóg zapłać każdemu, kto modlitwą, życzliwością i materialnym darem składanym ze szczerego serca, dla Pana Boga, wspiera naszą Parafię. Niech Dobry Pan Bóg wynagrodzi.

4. Jest nowy numer Małego Gościa Niedzielnego i Gościa Niedzielnego.