Przejdź do treści

OGŁOSZENIA XXII Niedziela Zwykła   29.08.2021 r.

 •  

 1. W środę o 800 Msza Święta na rozpoczęcie Roku Szkolno – Katechetycznego.  Zapraszam uczniów, rodziców i nauczycieli.
 2. W tym tygodniu wypada Pierwszy Czwartek, Pierwszy Piątek i Pierwsza Sobota miesiąca. To czas łaski. Skorzystajmy z możliwości spowiedzi św. i przyjmijmy Komunię Św. by wynagradzać Sercom Jezusa i Maryi za zniewagi jakimi są obrażane.
 3. Spowiedź przed Pierwszym Piątkiem:
 4. Środa od 1700 – dzieci; czwartek od 1700 – młodzież;
 5. W piątek – dorośli. O 1500 Koronka do Bożego Miłosierdzia przed Panem Jezusem wystawionym w Najświętszym Sakramencie. Wystawienie będzie trwać aż do Mszy św..  W tym czasie będzie możliwość spowiedzi św. Ponadto jest codziennie możliwość spowiedzi pół godziny przed każdą Mszą św. w tygodniu.
 6. Proszę zgłaszać chorych na pierwszy piątek. Kapłan z Panem Jezusem odwiedzi ich w piątek od godz.800.
 1. W sobotę po Mszy św. Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi. Znajdźmy trochę dobrej woli, bo czas to mamy, Pan Bóg go nam jeszcze daje… Odpowiedzmy na prośbę i przestrogę Matki Najświętszej z Fatimy.
 2. Przyszła niedziela jest niedzielą adoracyjną.
 3. Dziękujemy Rodzinom, które wczoraj sprzątały kościół.
 4. Bóg zapłać za pracę i ofiarę na utrzymanie świątyni.
 5. Prosimy następne 10 rodzin w kolejności sąsiedzkiej o przygotowanie kościoła na następną niedzielę.
 6. Dziękuję Panu Józefowi Rolka za prace na rzecz parafii wykonane w minionym tygodniu oraz kilku innym osobom za pomoc i zaangażowanie. Bóg zapłać!
 7. Jak zapewne zauważyliśmy, mamy nowe klęczniki. Jest także 6 nowych lichtarzy.  
 8. Polecamy nowy numer „Gościa Niedzielnego”, „Promyczka Dobra” i „Małego Gościa Niedzielnego”.
 9. Jest dostępna bardzo cenna książeczka –Modlitewnik (a raczej jest to instrukcja najlepszej modlitwy- Adoracji)- In sinu Jesu, Warto ją nie tylko raz przeczytać. Zresztą, kto ją weźmie do ręki, na pewno będzie do niej wracał.
 10. Msze Święte w ciągu tygodnia w poniedziałek, wtorek, i sobotę – rano o 700, a w  środę, czwartek, i piątek wieczorem o 1800. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 11. W związku ze zmniejszeniem na stałe liczby kapłanów w naszej Parafii, po konsultacji z Waszymi przedstawicielami – Radą Parafialną, zostają zmienione godziny Mszy św. niedzielnych. Zatem od przyszłej niedzieli, tj. 5 września 2021, porządek Mszy św. w niedziele będzie następujący: 730, 930, 1100.