Przejdź do treści

OGŁOSZENIA 22.08.2021 r.

  •  

XXI Niedziela Zwykła

  1. Msze Święte w ciągu tygodnia w poniedziałek, wtorek, czwartek i sobotę – rano o 700, w środę i piątek – o 1800, a w niedzielę o 730, 1030 i 1500.
  2.  Możliwość spowiedzi św. codziennie pół godz. przed Mszą św.,
  3. Kancelaria Parafialna czynna w dni powszednie (z wyjątkiem pierwszych piątków) bezpośrednio po Mszach św.  .
  4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek i niedzielę przed Mszą św. Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  5. W czwartek uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.
  6. Dziękujemy Rodzinom, które wczoraj sprzątały kościół. Bóg zapłać za pracę i ofiarę 240 zł na potrzeby parafii. Prosimy następne 10 rodzin w kolejności sąsiedzkiej o przygotowanie kościoła na następną niedzielę.
  7. Bóg zapłać pewnej osobie za bezinteresowne wykoszenie trawy wokół naszego Kościoła.
  8. Polecamy nowy numer „Gościa niedzielnego”, jest „Promyczek Dobra”.
  9. Decyzją Ks. Biskupa Ordynariusza Ks. mgr Tomasz Mikosz został mianowany wikariuszem Parafii Laskowa. Co wiąże się z tym, że opuszcza naszą parafię. Dziękuję Księdzu Tomaszowi za gorliwą pracę i wytrwałe zaangażowanie. Niech Matka Najświętsza ze św. Józefem wypraszają Ci, Drogi Księże, potrzebne łaski tam, gdzie Pan Jezus Cię posyła.