Przejdź do treści

Ogłoszenia 08.08.2021 r.

 •  
 1. Przeżywamy XIX Niedzielę Zwykłą w ciągu roku.
 2. Dziś zmiana tajemnic różańcowych po rannej Mszy Świętej.
 3. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.
 4. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Po każdej Mszy Świętej poświęcenie ziół i kwiatów.
 5. W niedzielę 15 sierpnia w naszej parafii powitamy nowego ks. Proboszcza – ks. Krzysztofa Waśko. Liturgiczne objęcie parafii przez ks. Proboszcza będzie miało miejsce na porannej Mszy Świętej o godz. 730. Otoczmy osobę ks. Krzysztofa naszą modlitwą.
 6. W piątek 13 sierpnia zapraszam na kolejne nabożeństwo fatimskie o godz. 1800. Najpierw Msza Święta, następnie procesja połączona z modlitwą różańcową. O prowadzenie Różańca i niesienie figury proszę Róże p. Sabiny Majsterek.
 7. Msze Święte w ciągu tygodnia w poniedziałek, wtorek, czwartek i sobotę rano o 700 oraz w środę i piątek o 1800. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek i niedzielę Koronka do Bożego Miłosierdzia. Msze Święte w niedzielę o 730, 1030 i 1500.
 8. Dziękuję Rodzinom, które wczoraj sprzątały kościół.Bóg zapłać za pracę i ofiarę. na potrzeby parafii. Proszę następne 10 Rodzin w kolejności sąsiedzkiej o przygotowanie kościoła na przyszłą niedzielę.
 9. Nadesłano do ogłoszeń:
 10. Wójt Gminy Gorlice zaprasza na Dożynki Gminne, które odbędą się 22 sierpnia w Kwiatonowicach. Szczegóły na plakatach.
 11. W trakcie dożynek możliwe będzie skorzystanie z mobilnego punktu szczepień oraz punktu spisowego w ramach Narodowego Spisu Powszechnego.
 12. Bank Gospodarstwa Krajowego we współpracy z Urzędem Marszałkowskim organizują bezpłatne szkolenie dla właścicieli firm oraz osób zainteresowanych rozpoczęciem lub rozwojem działalności na temat możliwości wsparcia finansowego. Spotkanie 12 sierpnia o godz. 900 w Budynku Wiejskim w Ropicy Polskiej.