Przejdź do treści

Ogłoszenia 11.07.2021 r.

  •  
  1. Dziś zmiana tajemnic różańcowych po rannej Mszy Świętej.
  2. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.
  3. Msze Święte w ciągu tygodnia w poniedziałek, czwartek, piątek i sobotę rano o 700 oraz we wtorek, środę i piątek o 1800. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek i niedzielę Koronka do Bożego Miłosierdzia. Msze Święte w niedzielę o 730, 1030 i 1500.
  4. We wtorek o godz. 1800 zapraszam na kolejne nabożeństwo fatimskie. Najpierw Msza Święta a następnie procesja i modlitwa różańcowa. O niesienie figury Matki Bożej i prowadzenie Różańca proszę członkinie Róży Pani
  5. Dziękuję Rodzinom, które wczoraj sprzątały kościół. Bóg zapłać za pracę i ofiarę na potrzeby parafii. Proszę następne 10 Rodzin w kolejności sąsiedzkiej o przygotowanie kościoła na przyszłą niedzielę.