Przejdź do treści

Ogłoszenia 04.07.2021 r.

  •  
  1. I Niedziela miesiąca lipca – adoracyjna.
  2. Dziś po każdej Mszy Świętej zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych przez burze i gradobicia.
  3. We wtorek 6 lipca, we wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej przypada patronalne święto Apostolstwa Chorych.
  4. W przyszłą niedzielę zmiana Tajemnic Różańcowych po rannej Mszy Świętej.
  5. Msze Święte w ciągu tygodnia w poniedziałek, wtorek, czwartek i sobotę rano o 700 oraz w środę, i piątek o 1800. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek i niedzielę Koronka do Bożego Miłosierdzia. Msze Święte w niedzielę o 730, 1030 i 1500.
  6. Dziękuję Rodzinom, które wczoraj sprzątały kościół.Bóg zapłać za pracę i ofiarę na potrzeby parafii. Proszę następne 10 Rodzin w kolejności sąsiedzkiej o przygotowanie kościoła na przyszłą niedzielę.