Przejdź do treści

Ogłoszenia 06.06.2021 r.

 •  
 1. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, która jest równocześnie Dniem Modlitw o Świętość Życia Kapłańskiego. Ze względu na uroczystość w piątek nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych. Po Mszy Świętej wieczornej odmówimy Akt wynagrodzenia,za co można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Po Mszy Świętej procesja.
 2. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na UPJP II w Krakowie i Tarnowie.
 3. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po porannej Mszy Świętej.
 4. Procesje w oktawie Bożego Ciała codziennie po Mszy Świętej wieczornej.
  W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała i tradycyjne błogosławieństwo dzieci oraz wianków. W tym dniu Msza Święta będzie o godzinie 1700, po niej procesja i błogosławieństwo.
 5. Msze Święte w ciągu tygodnia oprócz soboty codziennie po południu o 1800 (czwartek o 1700) oraz w sobotę rano o 700. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek i niedzielę Koronka do Bożego Miłosierdzia. Msze Święte w niedzielę o 730, 1030, 1200 i 1500.
 6. Zapraszam na kolejne nabożeństwo fatimskie w niedzielę o godzinie 1500 Msza Święta, a po niej procesja połączona z Różańcem. O poprowadzenie Różańca i niesienie figury proszę członkinie Róży p. Karoliny Klimek.
 7. W najbliższą niedzielę na Mszy Świętej o godz. 1200 uroczystość Pierwszej Komunii Świętej.
 8. Próby dzieci pierwszokomunijnych z rodzicami w środę, czwartek i piątek po Mszy Świętej wieczornej.
 9. Spowiedź przed Pierwszą Komunią Świętą w sobotę od godziny 900.
 10. Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie Uroczystości Bożego Ciała. Rodzinom, które ubierały ołtarze, LSO, DSM, Panu Organiście, Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich i Grupy Aktywnych w Bystrej, OSP.
  Dziękuję Rodzinom ubierającym ołtarze za złożone ofiary.
  Dziękuję Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich i Grupy Aktywnych w Bystrej oraz pewnej Rodzinie za ufundowanie figur Pana Jezusa oraz Matki Bożej i Panu Piotrowi Koronie za wykonanie postumentów pod figury.
 11. Dziękuję Rodzinom, które wczoraj sprzątały kościół. Bóg zapłać za pracę i ofiarę 300 zł. na potrzeby parafii. Proszę następne 10 Rodzin w kolejności sąsiedzkiej o przygotowanie kościoła na przyszłą niedzielę.