Przejdź do treści

Ogłoszenia 23.05.2021 r.

 •  
 1. Przeżywamy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny, choć Komunię Świętą wielkanocną można przyjmować do Uroczystości Trójcy Przenajświętszej, którą przeżywać będziemy w przyszłą niedzielę.
 2. Jutro tj. w poniedziałek przeżywać będziemy święto NMP Matki Kościoła, a w czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
 3. Zapraszam na nabożeństwa majowe codziennie o godz. 1800 (Msza Święta i majówka).
 4. Msze Święte w ciągu tygodnia codziennie po południu o 1800 oraz w sobotę rano o 700. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z majówką, w piątek i niedzielę Koronka do Miłosierdzia. Msze Święte w niedzielę o 730, 1030 i 1500.
 5. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy Świętej zbiórka do puszek w ramach pomocy poszkodowanym w pożarze, który miał miejsce w minionym tygodniu w Bieśniku.
 6. Dnia 26 maja (środa)jak co roku, w naszej parafii będzie adoracja Najświętszego Sakramentu. Wystawienie Najświętszego Sakramentu będzie o godz. 1500 i potrwa do godziny 1800. I wyjątkowo w tym dniu na zakończenie adoracji o 1800 będzie nabożeństwo majowe, a po nim Msza Święta.
 7. Zbliża się Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa (Boże Ciało). Rejony, które w tym roku przygotowują ołtarze na procesję proszę o zapoznanie się z hasłami na ten rok.
  Ołtarz I – Wieczerza, która przemienia człowieka
  Ołtarz II – Bez Boga na zawsze głodny
  Ołtarz III – Eucharystia, która leczy
  Ołtarz IV – Wieczerza przełamuje samotność
 8. Dziękuję Rodzinom, które wczoraj sprzątały kościół.Bóg zapłać za pracę i ofiarę na potrzeby parafii. Proszę następne 10 Rodzin w kolejności sąsiedzkiej o przygotowanie kościoła na przyszłą niedzielę.