Przejdź do treści

Ogłoszenia 16.05.2021 r.

 •  
 1. Przeżywamy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Dziś również przypada święto
  św. Andrzeja Boboli, Głównego patrona Polski, które opuszcza się ze względu na niedzielę. W naszych modlitwach pamiętajmy o osobie biskupa Ordynariusza Andrzeja Jeża, który w tym dniu obchodzi swoje imieniny.
 2. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny w Kościele, choć Komunię Świętą wielkanocną można przyjmować do Uroczystości Trójcy Przenajświętszej.
 3. Zapraszam na nabożeństwa majowe codziennie o godz. 1800 (Msza Święta i majówka).
 4. Msze Święte w ciągu tygodnia codziennie po południu o 1800 oraz w środę, piątek i sobotę rano o 700. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z majówką, w piątek i niedzielę Koronka do Miłosierdzia. Msze Święte w niedzielę o 730, 1030 i 1500.
 5. Dziękuje Rodzinom, które wczoraj sprzątały kościół.Bóg zapłać za pracę i ofiarę na potrzeby parafii. Proszę następne 10 Rodzin w kolejności sąsiedzkiej o przygotowanie kościoła na przyszłą niedzielę.
  Dziękuję za ofiarę złożoną na prace remontowo – budowlane w parafii.
  Dziękuje wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie nabożeństwa fatimskiego w naszej parafii.
 6. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności śp. Mieczysław Tarsa. Jego pogrzeb będzie w poniedziałek o godz. 1500. Pół godziny wcześniej wprowadzenie ciała zmarłego do kościoła i Różaniec. Śp. Honorata Korona. Jej pogrzeb będzie we wtorek o 1530. Pół godziny wcześniej wprowadzenie i Różaniec. Polecajmy ich Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie…